Sinemalar.com

'Punisher' cezalandırmaya devam edecek!

'Punisher' cezalandırmaya devam edecek!
13 Aralık 2017

Aktör Jon Bernthal’ın Marvel Comics karakteri Frank Castle / Punisher’ı canlandırdığı Netflix dizisi The Punisher, oldukça başarılı bir ilk sezonun ardından ikinci sezon onayı aldı. 

İlk kez Netflix’in Daredevil dizisinde gördüğümüz Punisher karakterinin 17 Kasım’da yayınlanan solo dizisinde, ailesinin katledilmesi sonucu kontrolden çıkmış öfkesi ile adeta bir ramboya dönüşen Frank Castle’ın şiddet dolu ve kanlı intikam hikayesini izlemiştik. 

İzleyicilerden olumlu tepkiler alan Netflix, gerek karakter gelişimi gerekse güçlü yan hikayesiyle dikkat çeken dizinin 2. sezonuyla geri döneceği duyurdu: 

Jon Bernthal’a Ebon Moss-Bachrach, Deborah Ann Woll, Ben Barnesve Amber Rose Revah gibi isimlerin eşlik ettiği The Punisher’ın yapımcıları arasında Hannibal’ın yaratıcılarından Steve Lightfoot ile Jim Chory ve Jeph Loeb bulunuyor. 

Dizinin ikinci sezonunun yayın tarihi ise henüz açıklanmadı. 

Tüm yorumlar (1)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 14 Aralık 2017, 02:15

Bu haber çok iyi oldu. Sırf biriksin de bidahaki bölüm ne zaman çıkacak tribine girmeyeyim diye ilk sezondan mahrum bırakıyorum kendimi. 3. sezon final yapınca spoiler yememiş bir şekilde izlemeye başlarım herhalde :) Ben de kendimi böyle cezalandırıyorum Frank baba.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz