Sinemalar.com

Tom Hardy’li ‘Venom’da Woody Harrelson sürprizi

Tom Hardy’li ‘Venom’da Woody Harrelson sürprizi
13 Aralık 2017

Başrolünde ünlü aktör Tom Hardy’nin yer aldığı Sony Pictures filmi Venom’un kadrosuna Oscar adaylığı olan oyuncu Woody Harrelson’ın da katılacağı belirtiliyor. 

Çizgi romanlarda ilk kez görüldüğü 1988’den bu yana Örümcek Adam’ın en büyük düşmanlarından birisi olan Venom karakterinin film uyarlaması çalışmaları ABD’nin Atlanta kentinde devam ediyor. Yönetmenliğini Ruben Fleischer’ın yaptığı filmde, Venom (Eddie Brock) karakterini 40 yaşındaki oyuncu Tom Hardy canlandırıyor. 

Daha önce korku-komedi filmi Zombieland’de yönetmen Ruben Fleischer ile birlikte çalışan Woody Harrelson’ın da Venom filmine katılacağı ve bu yönde görüşmelerin sürdüğü ortaya çıktı. Sony Pictures ise henüz bu bilgiyi doğrulamadı. Rolüne ilişkin bilgileri gizli tutulan Harrelson’ın hangi karakteri canlandıracağı da merak konusu. 

Venom, Marvel Comics dünyasında sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen, organik kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlı olarak yansıtılıyor. En çok Eddie Brock ile göründüğü için bu karakterle özdeşleştiriliyor. Merakla beklenen yapım, 5 Ekim 2018’de vizyona girecek.

Haber Kaynağı Deadline

Popüler Yorumlar

marvelsever (Dublör) | 13 Aralık 2017, 16:27

CANT WAİT ULAN

0
4

Tüm yorumlar (3)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 14 Aralık 2017, 02:13

Tom Hardy'i bu çizgiroman aleminde görmek beni hem kaygılandırıyor hem heyecanlandırıyor. Tabi mevzu bahis Tom Hardy olunca bunun böyl olması normal. Tetikteyiz, bekliyoruz. Altıncı hissime pek güvenmesem de güzel bir film bizleri bekliyor gibi. Göreceğiz.

Cevap Yaz
0
0
johnkramer3 (Artist) | 13 Aralık 2017, 18:10

harrelson önceden bir marvel filminde oynamak istediğini söylemişti. şaşırmadım yakışır :D

Cevap Yaz
0
0
marvelsever (Dublör) | 13 Aralık 2017, 16:27

CANT WAİT ULAN

Cevap Yaz
0
4
Görüşleriniz