Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Prison Break ekranlara dönüyor iddiası!

Prison Break ekranlara dönüyor iddiası!
14 Aralık 2017

Dünyanın en çok izlenen dizilerinden birisi olan ve bu yıl 5. sezonuyla büyük bir dönüş yapan Prison Break’in 6. sezon hazırlıklarına başlandığı iddia edildi. 

Özellikle 2005 – 2009’da yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran fenomen dizide Lincoln Burrows karakterini canlandıran oyuncu Dominic Purcell, dün Instagram’da yaptığı bir paylaşımla hayranlarını heyecanlandırdı. Purcell, 6. sezonun üzerinde çalışıldığını öne sürdü. 

Purcell’in paylaşımı kısa sürede 180 binin üzerinde beğeni ve 25 bine yakın yorum aldı. Dizinin hayranlarının 6. sezon haberini coşkuyla karşıladıkları görüldü. 

Bununla birlikte Fox’tan henüz resmi bir doğrulama yapılmış değil. Başrolde Michael Scofield karakterine hayat veren Wentworth Miller ve Sarah Wayne Callies (Sara Tancredi) de şimdilik sessizler. 

Bu yıl Nisan ayında yayınlanan 5. sezonda, Michael Scofield’ın Yemen'in en tehlikeli hapishanelerinden biri olan Ogygia’dan ve ülkeden kaçma hikayesi anlatılıyordu.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
kisakizan55 (Dublör) | 14 Aralık 2017, 17:51

zaten sezon finalinde kapı aralığı değil resmen kapıyı ardına kadar açık bırakmışlardı kesinlikle 6. sezon gelir. şu an sosyal medyayı hazırlıyorlar ve 6. sezonun reklamını yapıyorlar.

Cevap Yaz
0
0
MomentoMori (Amatör) | 14 Aralık 2017, 15:58

5. Sezon bana göre diğer sezonlara oranla sönük kaldı. İlla 6. Sezonu yapacaklarsa umarım bunu gözardı etmezler ki ortaya güzel bi yapıt çıksın.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz