Deadpool’dan Disney göndermesi!

14.12.2017 19:28
Deadpool’dan Disney göndermesi!

Walt Disney’in 21st Century Fox’un film ve TV bölümlerini satın alması Hollywood’da büyük yankı buldu. Fox’un R-Rated (yaş sınırlamalı) karakterlerinin akıbeti ise belirsizliğini koruyor.   

Marvel Comics bünyesindeki X-Men kahramanlarından Deadpool da bunlardan birisi. Fox stüdyosu sayesinde rolü daha önce beyaz perdede benzeri görülmemiş şekilde 'şiddet dolu ve +18' derecede canlandıran Ryan Reynolds’ın yaptığı esprili paylaşıma bakılırsa şimdiden yeni patronuyla başı belada gibi.

Anlaşma haberlerinin gündeme bomba gibi düşmesinin ardından sosyal medya hesabında soluğu alan Reynolds, “Anlaşılan o ki, Matterhorn’u (Disneyland’da bir bölüm) havaya uçuramazsınız” mesajı yayınladı. Bir Disneyland güvenlik görevlisinin Deadpool’u dışarı çıkardığı fotoğraf da büyük ilgi topladı. 

Reynolds, daha önce de Disney-Fox anlaşmasına değinmiş ve “Deadpool ile Mickey Mouse arasındaki patlayıcı cinsel gerginliğin açığa çıkma zamanı!” diye tweet atmıştı. Deadpool 2 filminin 1 Haziran 2018’de gösterime girmesi planlanıyor. 

 

 Apparently you can’t actually blow the Matterhorn. pic.twitter.com/2bEAAcZrUv