Sinemalar.com

İsmail Hacıoğlu’ndan ‘Ayla’ mesajı: Duydum ki sevinenler olmuş!

İsmail Hacıoğlu’ndan ‘Ayla’ mesajı: Duydum ki sevinenler olmuş!
16 Aralık 2017

Rol aldığı Ayla filminin Oscar adayı olamamasına yapılan bazı yorumlar, İsmail Hacıoğlu'nu kızdırdı. ‘Yabancı Dilde En İyi Film’ dalında ilk 9 film arasına giremeyen Ayla'nın başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu'ndan olumsuz yorumlara tepki geldi.

Kişisel Instagram hesabından ABD'de Oscar heykelleriyle çekilen bir fotoğrafını paylaşan 32 yaşındaki aktör, “Duydum ki (Oscar) alamayacağımızı duyunca sevinenler olmuş. Kendilerini kaybetmişler kendi nefeslerinde boğulup kaybolmuşlar, ne denir böylelerine bilmem ki. Dert etme efendi! Bununla olmadı bir dahakine olur. Bir gün mutlaka olur. Biz elimizden geleni sevgiyle yapalım da. Eyvallah” mesajını yayınladı. 

Hacıoğlu'nun bu paylaşımına takipçilerinden de destek mesajları yağdı. Birçok takipçisi Hacıoğlu'na "Oscar neymiş. Siz bizim kalbimizde birincisiniz" diye cevap verdi. 

90. Oscar Ödülleri öncesinde 'Yabancı Dilde En İyi Film' dalında sayısı 5'e inecek aday filmlerden bir tanesi, 4 Mart 2018'de büyük ödülün sahibi olacak. 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 18 Aralık 2017, 00:47

Sevinen arkadaşlar muhtemelen her yapımda olduğu gibi sadece olumsuzluklardan beslenen tiplerdir. Ayla'yı çok beğenerek izlemiş bir kişiyim. Hacıoğlu'na katılıyorum ve ekliyorum ;sorun tanıtımdaydı. Direk oscar adayıymış gibi yansıtılması beğenen beğenmeyen kişilerde kandırılmış hissi uyandırdı kanımca.

Cevap Yaz
0
0
ily4s (Amatör) | 17 Aralık 2017, 17:33

en iyi yabancı film oscar adayı değilde aday adayı diye yapsaydınız tanıtımınızı böyle bir hater kitlesi oluşmazdı , insanları kandırırsanız tepkileri de büyük olur

Cevap Yaz
0
0
arudaffc (Amatör) | 16 Aralık 2017, 13:28

Buna gerçekten sevinen var mı!

Cevap Yaz
0
1
arudaffc (Amatör) | 16 Aralık 2017, 13:28

Buna gerçekten sevinen var mı!

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz