Sinemalar.com

Chris Pratt’li ‘Cowboy Ninja Viking’ geliyor!

Chris Pratt’li ‘Cowboy Ninja Viking’ geliyor!
20 Aralık 2017

Başrolünde Chris Pratt’in yer alacağı çizgi roman uyarlaması Cowboy Ninja Viking filminin çekimlerine 2018 Haziran’ında başlanacağı bildirildi. 

İlk kez 2009 yılında A. J. Lieberman ile Riley Rossmo tarafından kaleme alınan ve Image Comics tarafından yayınlanan çizgi roman, bir kovboyun, ninjanın ve Viking’in yeteneklerine sahip Duncan adlı suikastçi ajanın hikayesini anlatıyor.

2014’ten beri çekileceği söylenen film için ilk ciddi adımlar atıldı. Eserin film haklarına sahip olan Universal Pictures, çekimlere gelecek Haziran ayında Kanada’nın Vancouver kentinde başlanacağını duyurdu. 

Senaryosunu The Hangover 3’ten hatırlayacağımız Craig Mazin’in üstlendiği filmde Duncan karakterini Chris Pratt oynayacak. Yönetmenlik koltuğu için ise arayışlar devam ediyor. İlk adaylar araında John Wick’in yönetmenleri David Leitch ve Chad Stahelski bulunuyor. 

Cowboy Ninja Viking, 28 Haziran 2019’da sinemaseverlerle buluşacak. 

Haber Kaynağı Omega Underground

Tüm yorumlar (1)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 24 Aralık 2017, 19:15

Çizgi romanını okumak fırsat olmadı ama farklı bir film olacak gibi geliyor. Galaksinin Koruyucuları'nda iyice parlayan oyuncuyu çekip almışlar bakıyorum. Bakalım nasıl bir yapım olacak. Bu film de merak edilenler-beklenenler listeme giriş yaptı.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz