Sinemalar.com

Will Smith’ten Michael Jordan filmi: 'The Prospect'

Will Smith’ten Michael Jordan filmi: 'The Prospect'
20 Aralık 2017

Usta oyuncu Will Smith, NBA tarihinin efsanevi basketbolcularından Michael Jordan’la ilgili biyografik bir filmin yapımcılığını üstlenecek. 

Smith’in prodüksiyon şirketi Overbrook Entertainment yapımcılığında çekilecek ‘The Prospect’ adlı film, Michael Jordan’ın 1993 – 1995 yılları arasındaki talihsiz beyzbol kariyerine odaklanacak. 

1993’te hayatını kaybeden babasına verdiği bir sözü yerine getirmek isteyen Jordan, basketbola ara vermiş ve Chicago White Sox’ın ikinci lig beyzbol takımı Birmingham Barons’a imza atmıştı. Daha sonra Scottsdale Scorpions takımında da oynayan NBA yıldızı, sözünü yerine getirdiği konusunda tatmin olunca 1995’te basketbol sahalarına geri dönüş yapmıştı.

The Prospect’in oyuncu kadrosu, çekimlerine ne zaman başlanacağı ve gösterim tarihine ilişkin bilgiler 2018’de belli olacak.

Haber Kaynağı Empire

Tüm yorumlar (1)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 23 Aralık 2017, 13:47

Bu haber çok sevindirdi film. Daha fazla basketbol konulu filmlere ihtiyacımız var. Heyecanlıyım, tabi bu filmin konusu gelmiş geçmiş en iyi basketbolcu olduğu varsayılan Jordan olunca daha da artıyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz