Sinemalar.com

Jason Statham’lı ‘The Meg’ geliyor!

Jason Statham’lı ‘The Meg’ geliyor!
23 Aralık 2017

Aksiyon - macera filmlerinin aranan ismi Jason Statham, bu sefer tarih öncesi çağlardan gelen 22 metrelik bir köpekbalığı ile mücadele edecek. 

Yönetmenliğini Jon Turteltaub’un üstlendiği Warner Bros. filmi 'The Meg', yazar Steve Alten’ın 1997 basımı ‘Meg: A Novel of Deep Terror’ adlı romanından beyaz perdeye uyarlanıyor.

Jason Statham, filmde antik çağlarda nesli tükendiğine inanılan ‘megalodon’ adlı dev bir köpekbalığının saldırdığı bilim adamlarıyla birlikte çalışan eski bir donanma yüzbaşısı ve kurtarma dalgıcı Jonas Taylor karakterini canlandırıyor. 

Li Bing-Bing, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose gibi isimlerin de rol aldığı film 10 Ağustos 2018’de sinemaseverlerle buluşacak. The Meg’den bugün Jason Statham’lı ilk görsel yayınlandı: 

Haber Kaynağı Empire

Tüm yorumlar (1)

Avatar
Terekeme (Dublör) | 23 Aralık 2017, 13:15

Haber başlığında Statham'ı görünce bayağı sevindim açıkçası. Ama haberi açıp içeriğini okuyunca biraz umutsuzluğa kapıldım. Aksiyon filmleriyle kendine hayran bırakan Statham'ın koca bir canavarla mücadelesinin diğer filmleri gibi seyir zevki vermeyeceği hissiyatı oluşturdu. Umarım film iyi işlenir ve zevkli bir film bizi bekler. İzleyip göreceğiz bakalım.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz