Christian Bale bir Star Wars filminde oynamak istiyor

02.01.2018 21:47
Christian Bale bir Star Wars filminde oynamak istiyor

Usta aktör Christian Bale, Star Wars (Yıldız Savaşları) filmlerinin büyük hayranı olduğunu ve gelecekte bir yapımda rol almak istediğini söyledi.

Katıldığı radyo programında Star Wars evrenine olan ilgisinden bahseden 43 yaşındaki Amerikalı oyuncu, 2017’nin başlarında Solo: A Star Wars Story filminde rol almak için ciddi görüşmelerde bulunduğu söylentilerini de doğruladı.

O dönem filmin yönetmenlik koltuğunda Phil Lord - Chris Miller ikilisinin bulunduğunu ve kendisinin de Han Solo’nun akıl hocası rolüne düşünüldüğünü anlatan Bale, daha sonra yönetmenliğe Ron Howard’ın getirildiğini ve kendisinin aday gösterildiği rolü Woody Harrelson’ın aldığını belirtti. 

Bir Star Wars filminde rol almanın kendisine çok cazip geldiğini kaydeden ünlü oyuncu, “Çocukluğumdan beri sevdiğim seride oynama fırsatım olacaktı, Kathleen Kennedy (Lucasfilm’in başındaki yapımcı) ve Frank Marshall’la 1987'deki Empire of the Sun filmine kadar giden uzun bir geçmişim var. Böyle bir görüşme oldu, umarım gelecekte oynama fırsatım olur” diye konuştu. 

Solo: A Star Wars Story filmi, 25 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak.