Sinemalar.com

Blade Runner 3 planlanıyor!

Blade Runner 3 planlanıyor!
8 Ocak 2018

İlki 1982’de çekilen Blade Runner filminin yönetmeni, geçtiğimiz yıl vizyona giren Blade Runner 2049’un ise başyapımcısı olan Ridley Scott, üçüncü filmin planlandığını söyledi.

Katıldığı bir röportajda konuyla ilgili soruya cevap veren 80 yaşındaki usta yönetmen, “Üçüncü film plan aşamasında, yapmayı umut ediyorum. Bence başka bir hikaye daha var. Bu hikayem evrime ve geliştirilmeye açık. Kesinlikle yapılması gereken yeni bir film” dedi. 

Scott’ın son açıklamasıyla heyecanlanan Blade Runner bilimkurgu serisi hayranları başka bir 35 yıl daha beklememeyi ümit ediyor. 

Ünlü yönetmen, geçtiğimiz ay olumlu değerlendirmeler almasına rağmen gişede bekleneni veremeyen Blade Runner 2049 hakkında konuşmuş, 2 saat 44 dakikalık filmin “gereğinden fazla uzun” çekildiğini söylemişti. 

185 milyon dolar bütçeli Blade Runner 2049, küresel çapta 252 milyon dolar hasılat elde ederek gişede hayal kırıklığına yol açmıştı. 

Haber Kaynağı Digital Spy

Tüm yorumlar (1)

Avatar
feardark (Profesyonel) | 10 Ocak 2018, 01:11

yapılmalı ama bilimkurgu denince küresel çapta insanlar daha akıcı daha gerilimli ve aksiyonu daha yüksek br seneryo beklyolar. ama tabiki abartılı bir aksiyon olmamalı.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz