Sinemalar.com

Baby Driver’ın yönetmeninden devam filmi açıklaması

Baby Driver’ın yönetmeninden devam filmi açıklaması
17 Ocak 2018

Geçtiğimiz yılın en dikkat çekici aksiyon filmlerinden Baby Driver (Tam Gaz)’ın devam halkası büyük olasılıkla beyaz perdeye gelecek. 

Yıldız oyuncuların bir araya geldiği ilk filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen Edgar Wright, kendisiyle yapılan bir röportajda, Baby Driver 2’nin çekilmesi durumunda kamera arkasına geçecek ilk kişinin yine kendisi olacağını söyledi. 

Henüz bu konuda resmi adımların atılmadığını belirten 43 yaşındaki İngiliz yönetmen, “Bir anlaşma yapılmış değil ancak böyle bir proje gündemde, ikinci filmin çekilmesi durumunda hikayenin potansiyelini ve ne yönde ilerleyeceğini kesinlikle biliyorum. Üzerinde yıllar boyunca çalıştığım bir hikayeydi, ikinci filmi yönetecek tek kişi de benim” ifadelerini kullandı. 

Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James, Eiza González, Jon Hamm, Jamie Foxx ve Jon Bernthal’li kadrosuyla büyük beğeni toplayan 34 milyon dolar bütçeli Baby Driver, küresel çapta 227 milyon dolar gişe geliri elde etmişti.

Haber Kaynağı MTV

Tüm yorumlar (3)

Avatar
zinneteda_gurcay (Dublör) | 19 Ocak 2018, 20:45

müzikleri güzel olan değişik bir fildi ... devamı da ilki kadar güzel olacatır..

Cevap Yaz
0
0
kisakizan55 (Dublör) | 17 Ocak 2018, 20:56

eğlenceli bir aksiyon filmiydi. tanıdık oyuncuları bir arada izlemekte ayrı zevkti. devam filmi iyi olur

Cevap Yaz
0
0
feardark (Profesyonel) | 17 Ocak 2018, 20:04

berbat bir filmdi. bana o kadar sacma ve anlamsız geldiki. inanın filmi izledikten sonra öve öve bitiremeyip beğenenlere ve o yüksek puanı verevlere lanet ettim

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz