Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

J.J. Abrams’tan yeni bilimkurgu dizisi geliyor

J.J. Abrams’tan yeni bilimkurgu dizisi geliyor
17 Ocak 2018

Hollywood’un ünlü yapımcısı J.J. Abrams, Fringe’den bu yana ilk kez bir televizyon dizisinin senaryosunu kaleme aldı. Bilimkurgu dram türündeki yapımın resmi adı henüz açıklanmadı. 

2019’un Aralık ayında vizyona girmesi planlanan Star Wars: Episode 9’un da yönetmenliğini ve senaryosunu üstlenecek olan 51 yaşındaki yapımcı, yaklaşık iki yıllık süreye başka projeler de sığdırıyor. 

Abrams’ın üzerinde çalıştığı aile dramasında, bilim insanı olan bir anne ile eşinin ve kızının geçirdiği trafik kazasının ardından yaşananlar konu ediliyor. Anne komaya girerken kızı kendisini annesinin deneyleriyle oluşmuş, korkunç ve baskıcı bir güçle yüzleşen garip bir dünyada buluyor. 

Birçok gizem unsuru içerecek olan Abrams-tarzı dizinin her bölümü, izleyicileri soru işaretleriyle başbaşa bırakacak. Apple, Warner Bros ve HBO’nun ilgi gösterdiği projenin hangi platformda ne zaman yayınlanacağı önümüzdeki aylarda belli olacak.

Haber Kaynağı Empire

Tüm yorumlar (0)

Avatar
Görüşleriniz