Sinemalar.com

'Captain Marvel' rolüne askeri üste hazırlanıyor

'Captain Marvel' rolüne askeri üste hazırlanıyor
19 Ocak 2018

Marvel Sinematik Evreni kapsamındaki ilk kadın süper kahraman filmi Captain Marvel’ın çekimlerine önümüzdeki ay Los Angeles’ta başlanıyor. 

Carol Danvers / Captain Marvel karakterine hayat verecek olan ünlü oyuncu Brie Larson, filmdeki rolü için ABD’nin Nevada eyaletindeki Nellis Hava Kuvvetleri Üssü’nde profesyonel askerler tarafından F-15 savaş uçağı pilotluğu eğitimi görüyor.

Marvel çizgi romanlarında ilk kez 1968 yılında ortaya çıkan Carol Danvers karakteri, süper kahraman Captain Marvel’a dönüşme sürecinde, gizli bir hava kuvvetleri üssünde güvenlik şefi olarak çizilmişti. 

Filmde Larson'ın yanısıra Samuel L. Jackson, Jude Law, Ben Mendelsohn ve DeWanda Wise gibi yıldız isimler de rol alacak. Yönetmenliğini Anna Boden ve Ryan Fleck ikilisinin yapacağı Captain Marvel'ın konusu diğer Marvel filmlerinden çok önce, 1990’lı yıllarda geçecek.

Merakla beklenen yapım, 8 Mart 2019’da gösterime girecek. İşte Brie Larson'ın Nellis Üssü'ndeki fotoğrafları:

Haber Kaynağı US Air Force

Tüm yorumlar (1)

Avatar
kisakizan55 (Dublör) | 20 Ocak 2018, 13:06

aktörlük, aktristlik harika ya. hem her yeri dolaşma ve çeşitli hobiler edinme imkanı hem de ömrün boyunca kazanamadığın parayı tek filmde kazanıyorsun. kim ne derse desin belki zor yanı olabilir ama hayatı böyle yaşamak vardı şimdi

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz