Sinemalar.com

Johnny Depp’li ‘Görünmez Adam’da beklenmedik gelişme

Johnny Depp’li ‘Görünmez Adam’da beklenmedik gelişme
24 Ocak 2018

Universal Pictures’ın klasik ‘canavar’ filmlerini yeniden çekip bu filmleri birbiriyle bağlantılı bir evrene dönüştürme (Dark Universe) projesinin ürünlerinden 'The Invisible Man' (Görünmez Adam) ile ilgili yeni gelişme yaşandı. 

Başrolünde ünlü aktör Johnny Depp’in yer alacağı filmin senaristi Ed Solomon projeden ayrıldığını duyurdu. 'Men in Black' ve 'Now You See Me' filmlerinde de çalışan Solomon, gerekçe olarak Universal Pictures ile olan görüş ayrılıklarını göstererek şu açıklamayı yaptı: 

“Bence Universal stüdyosu ‘Dark Universe projesi ile ne yapıyoruz’ ve ‘bununla gerçek niyetimiz nedir’ sorularına çözüm arayan bir hesaplaşmaya gitmek zorunda kaldı. Sanırım bu projeyi yeniden yapılandırıyorlar ki bence bu muhtemelen iyi bir fikir. Ama artık ben bu işte yokum.”

Tom Cruise’lu The Mummy’nin yönetmeni Alex Kurtzman, Chris Morgan ile birlikte Dark Universe olarak adlandırılan yeni canavar filmlerinin yapımcılığını üstleniyordu. Ancak iki ismin de projeden ayrılması sebebiyle gelecekteki filmlerin akıbetleri de belirsizleşti. 

Görünmez Adam’ın yanı sıra Javier Bardem’in başrolde yer alacağı Frankenstein filmi de bu belirsizlikten payını almış durumda. İki filmin de ne zaman vizyona gireceği bilinmiyor.

Haber Kaynağı Digital Spy

Tüm yorumlar (2)

Avatar
feardark (Profesyonel) | 26 Ocak 2018, 13:32

öncelikle the mummy beklentilerimin çok altında kalmıştı. o yüzden mumyanın yönetmeni ve senaristinin projeden ayrılması pozitif etki yaratabilir.

Cevap Yaz
0
0
Doğan Kayra (Amatör) | 25 Ocak 2018, 15:00

Bu nedir ya bu filmi beklerken böyle bişey olması

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz