Sinemalar.com

Han Solo filminden yeni görseller yayınlandı

Han Solo filminden yeni görseller yayınlandı
8 Şubat 2018

Yıldız Savaşları evreninin ikonik karakteri Han Solo'yu temel alan spin-off (yan hikaye) filmi Solo: A Star Wars Story’den dokuz yeni fotoğraf paylaşıldı. 

Yönetmenlik koltuğuna Ron Howard’ın oturduğu filmde, Harrison Ford ile özdeşleşen Han Solo’nun genç halini Alden Ehrenreich canlandırıyor. Game of Thrones'un Khaalesi'si Emilia Clarke (Qi’Ra’yı oynuyor), Donald Glover (Lando Calrissian’ı canlandırıyor) ve Joonas Suotamo da (Chewbacca’ya hayat veriyor) filmde rol alan diğer isimlerden. 

İngiliz oyuncu Paul Bettany ve usta aktör Woody Harrelson'ın da kadrosunda yer aldığı film, 25 Mayıs’ta sinemaseverlerle buluşacak.

Haber Kaynağı EW

Tüm yorumlar (2)

Avatar
deckard (Artist) | 8 Şubat 2018, 22:39

Hayır olmamış.Nerede genç Harrison Ford nerede bu ergen kılıklı.Ciddiyet abidesi olan Solo burada hep sırıtıyor gülüyor.Hele Lando çok çirkin olmuş.Lando kat kat Handan yakışıklıydı.İğrenç çenesiyle Emilia Clarke burada ne arıyor?O varsa kesin kötüdür.Efsanelere para uğruna berbat filmler çekiyorlar.

Cevap Yaz
0
1
deckard (Artist) | 8 Şubat 2018, 22:36

Hayır olmamış.Nerede genç Harrison Ford nerede bu ergen kılıklı.Hele Lando çok çirkin olmuş.Lando kat kat Handan yakışıklıydı.İğrenç çenesiyle Emilia Clarke burada ne arıyor?O varsa kesin kötüdür.Efsanelere para uğruna berbat filmler çekiyorlar.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz