Sinemalar.com

Nicole Kidman Transseksüel Rolünde

Nicole Kidman Transseksüel Rolünde
11 Kasım 2008

Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile Hollywood’un en gözde aktrislerinden biri olan Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman,  2009’da çekimlerine başlanacak ‘The Danish Girl’ filminde başrolde oynayacak.

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan filmde bir transseksüeli canlandıracak olan Kidman’a, "Cani" filmindeki dört dörtlük performansı ile “En İyi Kadın Oyuncu” Oscar’ını kazanan Charlize Theron eşlik edecek.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (18)

Avatar
hypnoz08 (Profesyonel) | 26 Ağustos 2010, 23:32

Hatırladığım kadarıyla "Avustralya"dan sonra sinemayı bırakacaktı ama olmadı, işte bakalım nasıl olacak.

Cevap Yaz
0
0
hibiscus01 (Star) | 13 Nisan 2009, 08:23

ilgir karakteri canlandırabilecek kadar cesur ve başarılı, çok isabetli bir seçim, güzel olacağına inanıyorum.

Cevap Yaz
0
0
peacher (Amatör) | 26 Kasım 2008, 15:48

ya çok sevindim
ben nicol kidman a oyunculuk adına bütün tabuları bi anda hiç düşünmeden yerle bir edebildiği için hayranım.oyunculuk sınırları olan bir iş değildir.ne olursa olsun oyunculuk adına herşeyi yapabilen bir insanı ancak takdir edebiliriz.çünkü oyunculuk oyunculuktur işte...normal hayatta yapamayacağın şeyleri özgürce,korkmadan yapabileceğin apayrı bi dünyadır.ve nicol kidman da bu dünyada özgürca yaşayan harika bir kadın.sabırsızlıkla bekleyeceğim.ayrıca charlize theron da çok iyi bi seçim.

Cevap Yaz
0
0
Bsg (Dublör) | 15 Kasım 2008, 09:42

bir oyuncu, ''sanat'' kapsamında sınırları zorlayabilir. neticede kendini geliştirmek, yeniliklerle tanışmak isteyecektir. ancak yapılan -ya da yapılacak olan- çoğu atraksiyonun asıl sebebi, ''popülerlik'' seviyesini üst seviyeye taşımaktır. zira tartışmaya açık birçok rolü kaptığınız zaman, uzunca bir süre dilden düşmezsiniz. bu yöntem ise genelde, henüz oyunculuk dünyasında çıkış aşamasında olan kişilerce uygulanmaktadır. ha nicole'nin böyle bir şeye ihtiyacı var mı? elbette hayır.

Cevap Yaz
0
0
yasar-cemil- (Artist) | 13 Kasım 2008, 19:05

Güzel,akıllı ve çok iyi bir oyuncu.Her rolün üstesinden gelecek bir yeteneğe sahip...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz