Sinemalar.com

Jumanji: Vahşi Orman'ın devam filmi 2019’da

Jumanji: Vahşi Orman'ın devam filmi 2019’da
25 Nisan 2018

Robin Williams’ın başrolde yer aldığı Jumanji (1995) filminin geçtiğimiz yıl yeniden uyarlandığı Jumanji: Vahşi Orman’a yönelik devam halkası çalışmalarına başlandı. 

Sony Pictures Başkanı Tom Rothman, Las Vegas’taki CinemaCon etkinliğinde yaptığı açıklamada, Dwayne Johnson’lı ikinci Jumanji filminin 2019 yılı Aralık ayında gösterime gireceğini duyurdu. 

Yönetmenlik koltuğuna Jake Kasdan’ın oturduğu 100 milyon dolar bütçeli Jumanji: Vahşi Orman, gişede 859 milyon dolarlık büyük bir başarı elde etmiş ve Star Wars: The Last Jedi filmini de geride bırakmıştı. 

Bunun üzerine harekete geçen Sony Pictures, 2017 yapımı filmin senaristleri Scott Rosenberg ve Jeff Pinkner ile yeniden görüşmelere başladı. Devam filminde ünlü oyuncular Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black ve Karen Gillan’ın tekrar bir araya gelmesi bekleniyor.

Haber Kaynağı AP

Tüm yorumlar (1)

Avatar
OBaYaV (Dublör) | 26 Nisan 2018, 18:24

Robin Williams'ın olduğu Jumanji'yi izlemesem de bu Jumanji fena değildi ikinci filimde konu olarak hangi tema olacak bilemiyoruz. Nasıl toparlayacaklar nasıl devam edecekler muallakta bakalım görelim.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz