Sinemalar.com

AROG’un Mütevazı Fragmanı

AROG’un Mütevazı Fragmanı
21 Kasım 2008

Ocak ayında yayınlanan üç dakikalık tanıtım klibinin, internette üç günde 1.5 milyon kişi tarafından izlenmesiyle bir anda gündeme gelen A.R.O.G.”; 2004 yılında vizyona giren ve izleyici rekorları kıran “G.O.R.A.”nın devamı niteliğinde. Filmde, “G.O.R.A.”da tanıştığımız Arif karakterinin Taş Devri’ndeki maceralarını izleyeceğiz.

Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz’ın yanı sıra, Ozan Güven, Özkan Uğur, Nil Karaibrahimgil, Zafer Algöz, Özge Özberk ve Hasan Kaçan gibi ünlü isimler de yer alıyor.

‘Evrensel bir film’ yaptıklarının altını çizen Cem Yılmaz, filmin düzgün bir dublajla yabancı dillerde seslendirilmesi halinde, Avrupa seyircisinin de filmden çok keyif alacağına inandığını ifade ediyor.

8.5 milyon dolarlık bütçesiyle Türkiye’nin en pahalı filmi ünvanına sahip olan "A.R.O.G", 5 Aralık’ta Türkiye ve yurtdışında yaklaşık 450 kopya ile vizyona girecek.

Filmin oyuncu kadrosunun tanıtıldığı yeni fragmanını izlemek için aşağıdaki videoya tıklayın.

 

 
Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (28)

Avatar
redkit52 (Amatör) | 12 Aralık 2008, 00:17

AROG Yeni izledim.Öncelikle bir komedi değildi. Verdiği mesajlar açısından güzeldi.Fakat senaryo çok basit yazılmış.Mesela elektriğin olmadığı bir çağda hiç şarzı bitmeyen cep telefonu...
sonu tahminimden çok basit bitti. Ayrıca toplam 4 defa güldüm.Genelde espriler cinsellik üzerineydi.Cem Yılmaz gibi yetenekli bir oyuncu daha kaliteli bir senaryoya imza atabilirdi.Çekim yapılan yerler gerçeğe yakındı.

Cevap Yaz
0
0
reggiebaba (Profesyonel) | 7 Aralık 2008, 00:14

Ne oldu arog yalan oldu . Kolpadan bi film . Komedi desen komedi değil bilimkurgu desen o da değil . Yine patladı . İlk filmden cem yılmaz zarar etmiş .Heralde bunda iflas edicek .

Cevap Yaz
0
0
bugatti (Figuran) | 5 Aralık 2008, 21:44

arif gercekten ustaca laflariyla bizi guldurdu

Cevap Yaz
0
0
Bsg (Dublör) | 1 Aralık 2008, 00:27

'jurassic park' göndermelerinin bolca olduğu bir yapımla karşılaşacağız gibi. her ne kadar yerli yapımlara karşı biraz mesafeli olsam da, bu işi gerçekten başaranlar da yok değil.

Cevap Yaz
0
0
reegan (Dublör) | 27 Kasım 2008, 21:01

yakısıklı degil ama karizmatik!! arif bizi cok güldürecek gibi.. .. .. (bir haftada orta cag! :) 15 günde yeni cag! :) yemin ediyorum bir aya kadar fransız devrimine kadar götürürüz biz bu işi!!:) ...) :D

Cevap Yaz
0
0
Blackeyebrow (Figuran) | 2 Aralık 2008, 13:52

evet çok kaliteli bir espiriydi :)

0
0
Görüşleriniz