Sinemalar.com

Yeni Bond Filminin Yönetmeni Belli Oldu

Yeni Bond Filminin Yönetmeni Belli Oldu
25 Mayıs 2018

Oscarlı yönetmen Danny Boyle, James Bond serisinin 25. filmi için yönetmen koltuğuna oturacak.

Geçttiğimiz sene filmi Denis Villeneuve, Christopher Nolan ya da Edgar Wright gibi isimlerin yöneteceği gibi dedikodular dolaşsa da büyük yarışı Boyle kazandı! Trainspotting, 127 Hours ve Slumdog Millionaire gibi unutulmaz filmlerin yönetmeni Danny Boyle sıradaki Bond filmi için yapımcıyla anlaştı. Ünlü yönetmen daha önce "çoktan hazırlıklara başlamış olduğunu" söylemişti fakat resmi onay yeni geldi.

Boyle'un yöneteceği filmde Daniel Craig'i bir kez daha James Bond karakterinde göreceğiz. Bu film Craig'in beşinci Bond filmi olacak. Çekimleri 3 Aralık'ta başlayacak filmin 25 Ekim 2019'da vizyona girmesi bekleniyor. Boyle yeni Bond filmi için Trainspotting senaristi John Hodge'la tekrar bir araya geliyor. Kendine özgü tarzıyla bilinen yönetmenin, filme nasıl bir hava katacağını görmeyi merakla bekliyoruz.

Haber Kaynağı BBC

Tüm yorumlar (2)

Avatar
birdy1907 (Jön) | 8 Haziran 2018, 07:34

a

Cevap Yaz
0
0
birdy1907 (Jön) | 8 Haziran 2018, 07:33

Danny Boyle gibi iyi bir yönetmenin elinde yine bir film olmasını bekliyorum.İnşallah hayal kırıklığına uğramayız.Roger Moore'un oynadığı James Bond filmlerinden sonra benim en beğendiğim James Bond oyuncusu olan Daniel Craig'i vücudu ve sağlığı izin verdiği müddetçe Bond olarak görmek benim için büyük bir keyif olacak.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz