Sinemalar.com

Transformers 6 Vizyon Takviminden Çıkarıldı!

Transformers 6 Vizyon Takviminden Çıkarıldı!
27 Mayıs 2018

Transformers serisinin geleceği tehlikede. Paramount Pictures resmi olarak filmi yayın takviminden çıkardı.


Yapım şirketi 28 Haziran 2019 yılında vizyona girmesi planlanan filmin tarihini değiştirmek yerine, takvimden tamamen çıkardı. Hasbro'nun bu yıl katıldığı bir oyuncak fuarında tüm serinin sıfırlanıp, yeniden başlatılması gerektiğiyle ilgili açıklamaları gözlerin Paramount'a dikilmesine neden oldu. Bu sene vizyona girecek olan Transformers spinoff'u Bumblebee'nin ilk trailerlarının aldığı olumlu yorumlara rağmen serinin yeni filminin takvimden çıkarılması, Transformers evreninin baştan başlatılacağına dair olasıkları kuvvetlendiriyor.

 

Hasbro ve Paramount son on yıldır Transformers filmleriyle kazançlı bir ilişki yaşadılar. Bugüne kadar serinin beş filmi dünya çapında 4.38 milyar dolarlık hasılat yaptı. Üstelik bu filmlerin çoğu eleştirmenler ve izleyiciler tarafından çok ağır eleştirilere maruz kaldı. Özellikle son çekilen film Transformers: The Last Knight serinin en düşük hasılat yapan filmi oldu. Bu endişe verici düşüş Paramount cephesinde iplerin kopmasına neden olmuş olabilir. Bütün bunlara rağmen Hasbro ve Paramount Pictures yeni projelerde iş birliği yapmaya davem edecek. Yakın gelecek için Dungeons and Dragons ve G.I. Joe filmleri planlanıyor. Şimdilik Transformers serisine ne olacağı bilinmese de, Transformers 6 filmini izleyemeyeceğimiz kesinleşti.

Tüm yorumlar (3)

Avatar
Cool71 (Profesyonel) | 28 Mayıs 2018, 20:47

Michael Bay batırmıştı seriyi 5.film en kötü film ödüllerine aday olmuştu

Cevap Yaz
0
0
mayhemX (Amatör) | 28 Mayıs 2018, 09:19

berbat bir 5. filmden sonra gereğini yapmışlar ancak reboot bu kadar kısa sürede mantıklı olmaz. ayrıca michale bay'in artık projeden el etek çektirilmesi gerekli, absürd karakterleri ve saçma senaryoları görsellikle insanlara yedirdi. git gide insansılaşan robot tasvirleri, yok puro içen yok sakallı yok ağzından kan gelen, yok öksüren, yok aynştayna benzeyen. bunlar robot mu insan mı önce onun adam gibi ayrımını yap. ilk filmdeki çizgi sürekli kaydı ve her devam filmi seyredenlere ne saçma dedirtti.

Cevap Yaz
0
2
Tyler_Durden (Dublör) | 28 Mayıs 2018, 05:13

Görsellikte hiçbir sıkıntı olmamasına rağmen senaryo da işi batırıyorlar, aşırıya kaçılıyor, bilim kurgunun da ötesine geçiliyor, biraz durup düşünüp sağlam bir senaryo üzerinde çalışılacaksa eğer ertelenmesi iyi olmuş

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz