Sinemalar.com

Clint Eastwood'un Yeni Filmi The Mule'un Kadrosu Genişliyor

Clint Eastwood'un Yeni Filmi The Mule'un Kadrosu Genişliyor
4 Haziran 2018

Oscar ödüllü Dianne Wiest ve Michael Peña, Clint Eastwood'un yöneteceği The Mule'un kadrosuna katıldı.


Eastwood'un yöneteceği ve başrolünde yer alacağı yeni filminde kendisine Bradley CooperLaurence Fishburne, Alison Eastwood, Taissa Farmiga ve Ignacio Serrichio eşlik edecekler. Filmde Eastwood 80'li yaşlarında, yalnız ve sahip olduğu işini kaybeden Earl Stone rolünde karşımıza çıkacak. Stone'a yeni bir iş teklif edilir, üstelik bu iş sadece araba kullanmasını gerekitren basit bir iştir... Böylece Earl Stone Meksika karteli için uyuşturucu kuryeliği yapmaya başlar. Bu işte çok başarılı da olur. Kısa sürede yanına bir yardımcı alacak kadar işleri ilerletir. Ne var ki bu yeni yardımcı uyuşturucu trafiğiyle mücadele eden bir hükümet ajanıdır.

 

Filmde Dianne Wiest, Earl Stone'un eski karısını canlandıracak. Bradley Cooper'ı ise hükümet ajanı rolünde göreceğiz. Çekimleri bu hafta, Atlanta'da başlayan filmin senaryosunu Eastwood'un Gran Torino filmini de yazan Nick Schenk ve Dave Holstein yazdı. Senaryo The New York Times gazetesindeki bir makaleden yola çıkarak kaleme alındı. 90 yaşındaki 2. Dünya Savaşı gazisi Leo Sharp'ın Meksika karteli için uyuşturucu kuryesi olması ve yakalandıktan sonra demans hastalığı ileri sürülerek sadece 3 yıl hapis cezası alması filmin ilham kaynağı oldu.

Haber Kaynağı Empire

Tüm yorumlar (1)

Avatar
birdy1907 (Jön) | 8 Haziran 2018, 06:31

Bir nevi Donie Brasco filmine benzer bir konuya sahip.Ama işin içinde o filmdeki gibi başta Clint Eastwood gibi büyük oyuncular olunca Allah (c.c) kısmet ederde film tamamlanırsa filmi keyifle izleyeceğimizden kuşkum yok.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz