Sinemalar.com

Korku Filmi Halloween'den İlk Fotoğraflar Geldi

Korku Filmi Halloween'den İlk Fotoğraflar Geldi
6 Haziran 2018

Beyazperdeye yeniden aktarılan korku klasiği Halloween'den ilk fotoğraflar geldi. 


Halloween'den gelecek yeni fragmanı beklerken, ilk fotoğraflar basınla paylaşıldı. Stronger ve Joe filmleriyle tanınan David Gordon Green'in yönetmenliğini üstlendiği yapım, bu yıl 24 Ekim'de, yani John Carpenter'ın yönettiği orijinal filmden tam 40 yıl sonra vizyonda olacak. Jason Blum'ın yapımcılığını üstlendiği film, her ne kadar orijinal film ve ardıllarıyla ilişkili olsa da yeni bir hikayeyi anlatacak.

 

Filmde Laurie Strode kendisine 40 yıl önce, cadılar bayramında musllat olan Michael Myers'la son kez yüzleşecek. Laurie bütün bu zaman boyunca Myers'ın tekrar döneceği günü takıntılı bir biçimde beklemiş, kızı ve torunuyle olan ilişkileri de bu sebepten oldukça zarar görmüştür. Yapım, Jamie Lee Curtis'i korku filmi oyunculuğuna geri döndürüyor ama ayrıca 1978 yapımı orijinal filmde Michael Myers rolünde oynayan ve bir daha bu role asla geri dönmemiş olan Nick Castle da kadroda yer alıyor. Orijinal filmin yönetmeni John Carpenter ise bu yeniden çevrimde hem yaratıcı danışmanlık rolünü üstlendi, hem de soundtrack'e imzasını attı.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
birdy1907 (Jön) | 8 Haziran 2018, 06:24

Korku filmi türünde aşırı korkutmayan,işkence,sadistlik,iğrençlik barındırmayan korku filmlerini izlemeyi tercih eden bir sinema sever olarak Halloween serisi en beğendiğim korku filmi ve serilerinden biridir.Bu yeni ve orijinal özelliklerine bağlı son Halloween yapımını sinemada izlemek için şimdiden sabırsızlanıyorum.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz