Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı

30.06.2018 19:53
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı Setinden İlk Görüntüler Paylaşıldı

Yılmaz Erdoğan'ın 13 yıl aradan sonra çektiği Organize İşler 2'yle ilgili yeni detaylar ve setten ilk görüntüler paylaşıldı. Filmin adı Organize İşler 2: Sazan Sarmalı olarak duyuruldu.


Daha önce 24 Haziran'dan sonra çekimlere başlayacağını açıklayan Erdoğan, planına sadık kaldı. Filmin çekimleri 27 Haziran itibariyle başlamış bulunuyor. Beyoğlu Evlendirme Dairesi önünde kurulan sette film ekibi ve Erdoğan'ı iş başında gördüğümüz kareler de paylaşıldı. Çekimlerinin sekiz hafta sürmesi planlanan filmin gösterimi de 4 Ocak 2019’da olacak.

 

Setin ilk gününde Bensu Soral kamera karşısına geçti. Nikah sahnelerinin çekildiği filmden ilk kareler basına da yansıdı. Vizyona girdiği 2005 tarihinde seyircinin büyük beğenisini kazanan Organize İşler, sinemada iki buçuk milyonun üstünde izleyici tarafından izlenmişti. Organize İşler 2'nin başrollerinde Erdoğan ve Soral'la birlikte Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Demet Evgar da yer alıyor. Ezgi Mola yaptığı açıklamaya göre Erdoğan'ın canlandırdığı Asım'ın sevgilisini oynayacak.