Scarlett Johansson Rub & Tug'da Bir Kez Daha Yönetmen Rupert Sanders'la Çalışacak

02.07.2018 22:12
Scarlett Johansson Rub & Tug'da Bir Kez Daha Yönetmen Rupert Sanders'la Çalışacak

Scarlett Johansson, Rub & Tug isimli yeni filminde, Ghost in the Shell'de birlikte çalıştığı yönetmen Rupert Sanders'la bir kez daha birlikte çalışacak. 


Gerçek bir hikayeye dayanan yeni filminde Johansson, erkek ağırlıklı bir sektör olan masaj salonu işletmeciliğinde, erkek gibi davranarak saygın bir yer edinen Jean Marie Gill'i canlandıracak. Gill, 70'li yıllarda erkek gibi tanınarak çok para kazanmış ve daha sonra fuhuş işine de girip, vergi kaçırmaya başlamıştır. Eşcinsel topluluğundaki dostlarının yardımıyla Pittsburgh'da bir suç imparatorluğu kurar. Kız arkadaşı Cynthia'yla olan ilişkisi ise filmin duygusal zeminini oluşturacak. Bu karmaşık karakter belki de Johansson'un Lost in Translation'dan bu yana canlandırdığı en zor rol olacak.

 

American Hustle‘ın izinden gidecek filmin senaryosunu Gary Spinelli yazıyor. Yapımcılığı ise Johansson ve Spinelli, Joel Silver, Tobey Maguire, Matthew Plouffe ve Jonathan Lia'yla birlikte üstleniyorlar. Johansson, Taika Waititi'nin yönetmenliğini yaptığı 2. Dünya Savaşı hicvi JoJo Rabbit'te de yer alıyor ve 2019 yılında Marvel'ın ilk bağımsız Black Widow filmiyle yeniden beyazperdede olacak.