Efsane Dizi The Simpsons Nasıl Bitmeli?

05.07.2018 05:08
Efsane Dizi The Simpsons Nasıl Bitmeli?

Yıllardır devam etmekte olan televizyon klasiği The Simpsons'ın yakın bir tarihte bizlere veda etmesi beklenmiyor. Ancak yine de, eğer bir gün dizi son bulacak olursa, final için ilginç bir fikir var!


The Simpsons çizgi dizisi elbette sona ermiyor. Hatta bu yıl 636. bölümünü yayınlayarak yeni bir rekor kırdı ve hayal güçlerine hiçbir sınır koymayan yaratıcıların diziye dair hala birçok fikri var. Bununla birlikte, dizinin showrunner'ı olan Al Jean eğer dizi bir final yapacak olsaydı, bunun nasıl olacağına dair muhteşem ve çok ilginç bir fikri hayranlarıyla paylaştı. Bu fikrin altındaki derin anlamı görünce, Jean'in diziye mükemmel bir son düşündüğü anlaşılıyor. "Son bölüm için fikrim, dizinin Noel resitaline (ilk bölümün başlangıcına) varmasıyla sona ermesi. Bütün dizi sürekli tekrarlayan bir döngü..."

 

Dizinin hayranları Simpsons tarihine açık bir referans görecekler çünkü bir Noel akşamını gördüğümüz ilk bölüm, dizinin şu anki bölümleriyle bile mükemmel bir bağlantı halinde. Bu açıklama, karakterlerin neden 30 yıl içinde hiç yaşlanmadığını anlatan bir döngüyü işaret ediyor. Belki de Simpsons evreninde zaman çizgisel değil, döngüsel akıyordur, kim bilir?