Sinemalar.com

Aamir Khan Yeni Filminde Ruhani Lider Osho'yu Canlandıracak

Aamir Khan Yeni Filminde Ruhani Lider Osho'yu Canlandıracak
30 Temmuz 2018

Detayları henüz netleşmemiş olan filmde, son olarak Dangal filminde izlediğimiz ünlü yıldız Aamir Khan'ın başrolde yer alması bekleniyor.


Netflix, geçtiğimiz günlerde Wild Wild Country adlı tartışmalı ruhani lider Osho'yu ve tarikatını konu alan bir belgesel yayınladı. Hintli Rajneesh hareketinin lideri olan Osho'yu çoğu insan bir şekilde aşinadır. Kitapları hala çok satanlar listesinde olan ve öğretileri miilyonlarca kişi tarafından benimsenen Osho, eylemleriyle bu sefer de beyaz perdeye ilham kaynağı oluyor. 

 

En son Dangal'da izlediğimiz Aamir Khan'ın, yapımcı Karan Johar'ın yeni filminde Osho'yu canlandıracağı konuşuluyor. Film daha önce Kapoor & Sons filminin yönetmenliğini yapmış Shakun Batra tarafından yönetilecek. Khan her ne kadar yeni projesiyle ilgili çok heyecanlı olsa da, karakter ve senaryonun detaylarıyla ilgili tam anlamıyla ikna olmadan anlaşmayı imzalamaya yanaşmıyor. Ünlü yıldız şu sıralar yeni filmi Hindostan Of Thugs'u çekmekle meşgul. Ayrıca Hinti müzik yapımcısı Gulshan Kumar'ın hayatını konu alacak biyografik film Mogul'un da yapımcılığını üstleniyor.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
ByBTRC (Amatör) | 7 Ağustos 2018, 12:47

Önce bi gandi çekseydiler ondada aamir khan oynasaydı ve bizim millet hep bir ağızdan ağlasaydı sonra oshoyu yine hobi olarak çekerdiler

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz