Sinemalar.com

Farklı Çocuk Benjamin Button

Farklı Çocuk Benjamin Button
13 Ocak 2009

Başrollerinde Brad Pitt ve Cate Blanchett\'in yer aldığı, yönetmen David Fincher\'ın son filmi “The Curious Case Of Benjamin Button”, 6 Şubat’ta seyirci ile buluşacak.

Ülkemizde “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi adıyla vizyona girecek olan filmin, "Different Child / Farklı Çocuk" adlı özel klibini Sinemalar.com ayrıcalığıyla izlemek ister misiniz?

Filmde Brad Pitt\'in canlandırdığı “Benjamin Button” karakterini büyüten, annesi “Queenie” rolündeki Taraji P.Henson ile diğer oyuncular ve yönetmenin yer aldığı özel klibi izlemek için aşağıdaki videoya tıklayın.

 

 
Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (10)

Avatar
delifisek (Artist) | 24 Ocak 2009, 07:10

brad pitt çok yetenekli bir oyuncu tartışılmaz'da zaten yeteneği film dikkat çekici film'i izlemedim ama konusu ve fragman'ı ektiledi hele bide pitt oynayınca tam oluyor..(çarşI)

Cevap Yaz
0
0
zeytin7 (Figuran) | 17 Ocak 2009, 23:02

Ben herşeyinden etkilendim gerçekten .İnanılmaz orjinal bir senaryo.Romandan uyarlanmış sanırım.Fantastik ama bi yandan da duygusal ve merakları birlikte içeren bir film olmuş. Fragmanı bile çok şey anlatıyor ve etkiliyor.Çok beğendim şimdiden meraklandım .

Cevap Yaz
0
0
neptune (Profesyonel) | 14 Ocak 2009, 15:05

bence çok ilgi çekici bi film olmuş ve brad pitt oynuo gidilesi bi film yani...

Cevap Yaz
0
0
justlive (Figuran) | 13 Ocak 2009, 23:33

gençleştirme ve yaşlandırmalar hayret verici derecede başarılı.teknolojik gelişmelerin, saçma sapan efektler yerine sinematogrofik olarak kullanılması çok hoşuma gitti.filmin gerçek dışı bir hikayesi olsada, mantık örgüsü ve kurgusu son derecede başarılı.doğrusal bir tarihsel süreç içinde hayatı terse doğru yaşayan bir erkegin aşk hikayesi.mutlaka görülmesi gereken bir film.

Cevap Yaz
0
0
Neilas (Figuran) | 13 Ocak 2009, 21:52

Film güzel kendini izlettiriyor ama bir başyapıt değil.1 gün sonra unutuyorsunuz hatta . Beklentiniz olmadan izleyin derim

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz