Eva Longoria ‘Dora the Explorer’ Kadrosuna Katıldı

21.08.2018 01:19
Eva Longoria ‘Dora the Explorer’ Kadrosuna Katıldı

Eva Longoria Paramount’un live-action Dora the Explorer filminin kadrosuna katılıyor. Longoria filmde Dora'nın annesini canlandıracak.


Isabela Moner, Nickelodeon'un sevilen çizgi film serisinin film versiyonunda Dora'yı oynuyor. Paramount, filmin vizyon tarihini 2 Ağustos 2019 olarak belirledi. Kristin Burr, hazırlıkları 2015'ten beri sürmekte olan filmin yapımcılığını üstleniyor. Muppets Most Wanted ve Alice Through the Looking Glass filmlerinin yönetmeni James Bobin filmin yönetmen koltuğunda oturuyor. Bobin senaryoyu Nick Stoller ile birlikte yazdı. Filmde ayrıca Eugenio Derbez, Madeleine Madden, Micke Moreno, Nicholas Coombe, Temuera Morrison ve Dora’nın büyükannesi rolünde Adriana Barraza yer alıyor.

 

Paramount Players, Nickelodeon and Walden Media, Dora the Explorer filmini, 2000-2014 yılları arasında, sekiz sezon boyunca yayınlanan Nickelodeon çizgi filminden uyarlıyor. Çizgi film dünya çapında macera peşinde koşan küçük bir Latin kızını konu alıyordu. Filmde ise Dora'yı, şehre taşınan ve liseye giden bir genç olarak göreceğiz. Dora kendini anne ve babasını kurtarmak için işe koyulmuş ve kayıp bir İnka uygarlığının ardındaki imkansız gizemi çözmeye çalışırken bulur. Yanında ise kendisine yardım eden arkadaş grubu ve sevimli maymunu Boots vardır. Yeni doğum yapan Longoria son olarak Nina Dobrev, Finn Wolfhard ve Vanessa Hudgens ile birlikte Ken Marino komedisi Dog Days'de yer almıştı. Güzel yıldız ayrıca NBC komedisi Telenovela'nın yürütücü yapımcısı ve başrol oyuncusuydu.