Katie Holmes Korku Filmi ‘The Boy’un Devam Filminde Başrol Oynayacak

24.10.2018 13:06
Katie Holmes Korku Filmi ‘The Boy’un Devam Filminde Başrol Oynayacak

Katie Holmes, STXfilms ve Lakeshore Entertainment'ın çektiği yeni korku filmi “The Boy 2” de başrol oynayacak. 

 

İlk filmin de yönetmeni olan William Brent Bell’in yöneteceği devam filminin çekimleri 14 Ocak'ta, Kanada’da başlıyor. Hikaye, taşındıkları evin korkunç tarihinin farkında olmayan bir aileyi konu alıyor. Küçük oğulları eve taşınmalarının kısa bir süre ardından, Brahms adını verdiği huzursuz edici yeni bir arkadaş edinecektir. Fakat bu arkadaş bir oyuncaktır… İlk filmin senaryosunu yazan Stacey Menear, yeni filmin de senaristi olarak kadroda yer alıyor. 

 

Filmin yapımcısı Gary Lucchesi, “The Boy’un başarısının ardından, Stacey ve William'la birlikte bu ürpertici Brahms hikayesinin devam filminde çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. STX ile ilişkimizi devam ettirmekten ötürü de çok mutluyuz.” açıklamasında bulundu. Filmin başrolünde yer alacak ünlü yıldız Katie Holmes’ün önceki işleri arasında “Dawson’s Creek”, “Batman Begins”, “Ray Donovan” ve Patrick Stewart’la birlikte yer aldığı “Coda” yer alıyor. 

 

2016 yılında çekilen ve Lauren Cohan ile Rupert Evans'ın başrollerini paylaştığı “The Boy”, yaklaşık 15 milyon dolarlık bir bütçeyle çekilmiş ve dünya çapında 68 milyon doları aşkın hasılat elde etmişti. Filmde, genç bir kadın olan Greta küçük bir erkek çocuğuna dadılık yapmayı kabul eder. Ancak bakıcılık yapacağı çocuk gerçek boyutlarda bir porselen bebektir ve bu oyuncak bebek hayatında karşılaştığı en büyük kabus olur.