Natalie Portman ve Jude Law'u Bir Araya Getiren 'Vox Lux'tan İlk Fragman Geldi

25.10.2018 19:16

Brady Corbet'in yönettiği Natalie Portman filmi "Vox Lux"ın ilk fragmanı paylaşıldı. Film şimdiden Oscar'ın güçlü adaylarından biri olarak görülüyor.


Natalie Portman’ın yeni Brady Corbet filmi “Vox Lux”ta göz kamaştırıcı bir pop yıldızına dönüştüğünü hepimiz duymuştuk. Şimdi ise ünlü yıldızın performasına bir bakış atmanın zamanı geldi. Yapım şirketi Neon, Portman’ın yeni dramasının resmi fragmanını yayınladı. Portman, filmdeki performansıyla en iyi yardımcı oyuncu dalında Oscar'ın güçlü adaylarından biri olarak görülüyor.

 

Portman, filmde Celeste isimli uluslararası bir pop yıldızını canlandırdı ancak aktris 110 dakikalık film süresinin yarısına kadar filmde görünmüyor. Film, Celeste'in genç kızlık zamanlarıyla birlikte başlıyor ve bu rolü “Tomorrowland” ve “The Killing of a Sacred Deer” gibi yapımlarda yer alan Raffey Cassidy oynuyor. Celeste okulundaki bir saldırıdan kurtulur ve daha sonra gerçekleşen anma töreninde bir şarkı söyleyerek viral bir yıldız olur. Yıllar sonra, Portman'ın canlandırdığı Celeste bir skandalın üstesinden gelmeye ve sahnelere dönüş yapmaya çalışan bir pop yıldızı olarak resmedilir.


Venedik Film Festivali'nde prömiyer yapan filmin yönetmen koltuğunda son olarak “The Childhood of a Leader”i yöneten aktör ve yönetmen Brady Corbet oturuyor. Oyuncu kadrosunda Portman'a Stacy Martin ve Jude Law da eşlik edecek. Law filmde Celeste'in menajerini canlandırıyor. Cassidy ise Portman’ın kızını da canlandırarak filmde iki rolde birden oynuyor. “Vox Lux” Amerika’da 7 Aralık’ta vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise şimdilik bilinmiyor.