Sinemalar.com

Avengers 4 Fragmanı Nihayet Yayında!

7 Aralık 2018

Iron Man'in de söylediği gibi: Her yolculuğun bir sonu vardır!


Marvel'ın heyecanla beklenen Avengers 4 filminden ilk Türkçe altyazılı fragman ve poster yayınlandı. "Avengers: End Game" isimli son film, 26 Nisan 2019 tarihinde beyaz perdede olacak. "Avengers: Infinity War"un yönetmenleri Anthony & Joe Russo ile senaryo yazarları Christopher Markus ve Stephen McFeely, Marvel evreninde üçüncü evreyi bitirerek yeni bir döneme geçiş yapılmasını sağlayacak bu son film için bir araya geldi. İlk fragmanda gördüğümüz kadarıyla Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk ve Black Widow'un Thanos'u yenmenin bir yolu olduğunu anladıkları bir devam filmiyle karşı karşıyayız. Hikaye son filmin dört sene sonrasında geçiyor ve Ant-Man and The Wasp'in sonunda anladığımız üzere, Ant-Man'in de oldukça kilit bir rolü olacak. 

 

İlk filmde göremediğimiz Hawkeye'ı Ronin’e dönüşmüş olarak bulduğumuz fragmanda, karakter gerçek bir “intikamcı” gibi görünüyor. Birkaç gün önce ikinci fragmanıyla karşımıza çıkan Captain Marvel karakterini ise henüz göremedik, kendisinin yolunun bu hikayeyle kesişmesi oldukça heyecanlı olacak. MCU'nun on yıllık başarılı geçmişi adına adeta bir kutlama niteliğinde olan film, henüz ilk fragmanda bile tüyleri diken diken ediyor. "Avengers: End Game"le ilgili önümüzdeki günlerde neler öğreneceğiz hep birlikte göreceğiz.

Haber Kaynağı Variety

Tüm yorumlar (5)

Avatar
Dexerkan (Dublör) | 9 Aralık 2018, 22:14

Dünyanın en büyük filmi bekleniyor...

Cevap Yaz
0
0
Aslan Akbey (Amatör) | 7 Aralık 2018, 19:02

Gümbür gümbür geliyor

Cevap Yaz
0
0
Aslan Akbey (Amatör) | 7 Aralık 2018, 19:02

Gümbür gümbür geliyor

Cevap Yaz
0
0
Aslan Akbey (Amatör) | 7 Aralık 2018, 19:02

Gümbür gümbür geliyor

Cevap Yaz
0
0
feardark (Profesyonel) | 7 Aralık 2018, 18:37

game of thronesten sonra 2019 yılında sabırsızlıkla beklediğim 2. yapım kesinlikle avengers 4 olacak. ve iki yapımında büyük bir tesadüfle 2019 nisan ayında vizyona girecek olması hiç süphesiz 2019 da en güzel ve en beklenen ayın nisan olacağı kesin

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz