'John Wick: Parabellum'dan Kısa Bir Tanıtım Videosu Geldi

15.01.2019 23:45

John Wick 3: Parabellum'dan hareketli bir poster ve ilk teaser geldi. Resmi fragmanın ise Perşembe günü yayınlanması bekleniyor.

 

Lionsgate, merakla beklenen John Wick 3: Parabellum'un ilk teaser videosunu yayınladı. 10 saniyelik kısa video aslında ilk fragmanın Perşembe günü çıkacağını müjdeliyor. Stüdyo, John Wick 3 hareketli ve normal posterlerini piyasaya sürerek bugün film pazarlamasına başladı ve "Parabellum"un devam filminin resmi ismi olduğunu doğruladı. Serinin başrol oyuncusu Keanu Reeves, daha önce Parabellum kelimesinin kökenini “Savaş için hazırlanın... Kelime, Latincede 'Barış istiyorsanız, savaşa hazırlanın' anlamına gelen 'Si vis pacem, para bellum' cümlesinden geliyor." sözleriyle açıklamıştı. Bu da John Wick gibi bir adam için uygun bir söze benziyor.

 

Senaryosu Derek Kolstad tarafından yazılan ve serinin ilk iki filminde olduğu gibi Chad Stahelski'nin yönetmen koltuğuna oturduğu Chapter 3, ikinci filmde anlatılan olaylardan kısa bir süre sonrasını anlatıyor. Chapter 2, Reeves'in canlandırdığı John'un, Yüksek Masa olarak bilinen gizli uluslararası suikastçı kurulunun üyelerinden biri olan Santino D'Antonio'yu öldürmesiyle sona erdi. Bunun sonucunda John, Continental Hotel zinciri üyeliğinden çıkarıldı ve kafasına 14 milyon dolarlık bir ödül konuldu. Artık New York'taki her profesyonel katilin John Wick'i öldürmek istemesi için çok iyi bir nedeni var.

 

Kadrosunda Reeves'e Ian McShane, Laurence Fishburne, Anjelica Huston, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, Tiger Hu Chen, Yayan Ruhian ve Lance Reddick'in eşlik edeceği film, 17 Mayıs'ta vizyona girecek.