Bryan Cranston ve Aaron Paul 'Breaking Bad' Filmiyle Geri Dönüyor!

25.01.2019 14:54
Bryan Cranston ve Aaron Paul 'Breaking Bad' Filmiyle Geri Dönüyor!

Uzun zamandır beklenen Breaking Bad film uyarlaması nihayet onay aldı. Üstelik Walter White ve Jesse Pinkman hayranları için güzel bir sürpriz de var!


Aylardır konuşulan Breaking Bad filminin kadrosunun belli olduğu söyleniyor. Bryan Cranston ve Aaron Paul, dizide bilinen rollerine geri dönecek. Üstelik tek tanıdık yüzler onlarınki olmayacak. Eski kadrodan başka isimlerin de filmde yer alacağı açıklandı. Dizinin çekildiği New Mexico'nun en büyük gazetelerinden The Albuquerque Journal, Ekim ayında filmle ilgili olarak "kaçırılmış bir adamın özgürlüğe ulaşma çabasını" konu alacağına dair kısa bir açıklama yapmıştı. Henüz resmi bir açıklama gelmese de, gazetenin haberine göre iki saatlik filmin adı "Greenbrier" olacak ve çekimler New Mexico'da gerçekleşecek. Dizinin yaratıcısı Vince Gilligan'ın senaryoyu yazacağı, yürütücü yapımcılığı üstleneceği ve muhtemelen de yönetmen koltuğuna oturacağı söyleniyor. 

 

Filmin büyük olasılıkla Breaking Bad evreninde geçen bir flashback olacağına inanılıyor. Çünkü kadroda yer alması beklenen isimler; Mike rolüyle Jonathan Banks, Todd rolüyle Jesse Plemons, Skinny Pete rolüyle Charles Baker, Badger rolüyle Matt Jones, Ed rolüyle Robert Forster, Mrs. Pinkman rolüyle Tess Harper, Jane rolüyle Krysten Ritter ve Kenny rolüyle Kevin Rankin. Orijinal dizide ölen bazı karakterlerin filmle geri dönüyor olması şaşkınlık yaratsa da, geçmişi anlatacak bir hikaye için bu kadro oldukça mantıklı. 

 

Breaking Bad, 2008-2013 yılları arasında yayınlanmış ve bu süre boyunca Emmy ve Altın Küre dahil olmak üzere pek çok ödül kazanmıştı. Filmin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve vizyon tarihi şimdilik bilinmiyor.