Sinemalar.com

Hayvan Mezarlığı'ndan İkinci Fragman Yayınlandı

8 Şubat 2019

Vizyon tarihi 5 Nisan 2019 olan Hayvan Mezarlığı (Pet Sematary) filminin yeni fragmanı Paramount Pictures tarafından yayınlandı.


Stephen King’in 1983 yılında yazdığı aynı isimli romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Kevin Kölsch ve Dennis Widmyer oturuyor.  Dünya prömiyeri, Mart’ta  SXSW Film Festivali’nde yapılacak olan Hayvan Mezarlığı’nda  Dr. Louis Creed'e Jason Clarke hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda John Lithgow, Amy Seimetz ve Hugo Lavoie gibi isimlerinde yer aldığı film, beyaz perde tutkunları tarafından merakla bekleniyor.


King’in kitabına olabildiğince sadık kalmaya çalıştıklarını belirten yönetmenler aynı zamanda izleyiciye daha önceki filmlerden farklı deneyimler yaşatmayı amaçladıkları yönündeki açıklamalar yaparak merak uyandırmaya devam ediyor. Stephen King’in aynı isimli romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı 1989 yılında sinemaya uyarlanmıştı.


Hayvan Mezarlığı; Dr. Louis Creed ve ailesinin Boston’da bir kırsala taşınması ile başlayan olaylar dizisini ele alıyor. Louis Creed’in kedisini bir kamyonun çarpması sonucu, evlerinin yakınındaki gizemli hayvan mezarlığına gömmesiyle, Creed’ler için talihsizliğin başlangıcı oluyor. 

Haber Kaynağı indiewire

Tüm yorumlar (3)

Avatar
feardark (Profesyonel) | 13 Şubat 2019, 18:29

o, (it) filminden sonra king romanları beyaz perde için tekrar populer oldu. ama bu romanlar bence deneyimli senarist ve yönetmenlerin elinden cıkmalı. fragman umut verici insanı meraklandırıyor. umarım s.kingin düş kapanı sis gibi romanlarınında beyaz perdeye tekrardan yeni versiyonları gelir.

Cevap Yaz
0
0
MuvahhidFatih (Dublör) | 10 Şubat 2019, 00:33

O'dan Sonra Hayvan Mezarlığı'nın da Yeni Versiyonunu İzlemek Keyifli Olacak,
Adam Cidden Bu İşte Soyadı Gibi King :)

Cevap Yaz
0
3
keskin_campare (Profesyonel) | 9 Şubat 2019, 22:39

Çocukluğumun korku filmi.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz