Angry Birds 2 Fragmanı Geldi

22.02.2019 18:50

Thurop Van-orman ve John Rice yönetmenliğindeki, oyun uyarlaması, animasyon  The Angry Birds Movie’nin merakla beklenen ikinci filminin fragmanı yayınlandı.


İlk filmde öfke problemini bir türlü yenememiş olan Red'in, Chuck ve Bomb adlı diğer iki kuşla birlikte sürekli olarak dışlanmasını izlemiştik. Daha sonrasında adaya gelen domuzlar önce kuşların güvenini kazanıyor daha sonra da kuşların yumurtalarını çalarak, kaçıyorlardı. . Ne yapacağını bileyen, çaresiz kuşlar, en başından beri domuzlara kuşkuyla yaklaşmış olan Red'den yardım istiyor ve Red’in öfkesiyle savaş başlıyordu.

 

The Angry Birds Movie 2’de ise, filme yepyeni bir karakter izleyeceğiz. Leslie Jones’un sesiyle hayat bulan Zeta karakteri, buzla kaplanmış, izole bir adada yaşamaktadır.  Herşeyin buzlarla kaplı olduğu adada yaşamaktan sıkılan Zeta, çözüm olarak kendisine yaşayacak başka bir yer arar. Fırlattığı buz topları, ilk filmden tanıdığımız kahramanların adasına yakın bir yere düşer ve ilk temas böylelikle kurulur. Bakalım kahramanlarımız bu yeni tehdidi nasıl durduracaklar?

 

İlk filmin seslendirme kadrosunda da yer alan Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride, Bill Hader ve Peter Dinklage gibi isimlerin yanında, ikinci filmde Sterling K. Brown, Awkwafina ve  Nicki Minaj ünlü isimler de seslendirme kadrosuna dahil oluyor.

 

The Angry Birds Movie 2, 16 Ağustos 2019’da beyaz perdede izleyiciyle buluşacak.