Netflix’in Merakla Beklenen Bilim Kurgu Dizisi Osmosis’in İlk Fragmanı Yayınlandı

02.03.2019 12:40

29 Mart tarihinde, Netflix üzerinden izlenilebilecek olan yeni bilim kurgu dizisi Osmosis’in ilk fragmanı yayınlandı.Fransız yapımı olan yeni Netflix dizisi Osmosis, bilim kurguyu, romantik öğelerle harmanlıyor. İnsanların beyin dalgalarını kullanarak doğru eşleşmeyi yapmaya çalışan bir çöpçatanlık sitesini konunun merkezine alan dizide kahramanlarımız ruh eşlerini arıyorlar. Böyle farklı bir yöntemle ruh eşini bulmaya oldukça hevesli karakterler göreceğimiz gibi, konuya şüpheci yaklaşan karakterler de dizinin kurgusunda yer alıyor.

 

 

Yönetmen koltuğunda Pierre Aknine’nin oturduğu dizinin senaristi ise Gossip Girl, Memories Corner, Les Revenants gibi yapımların kalemi olan Audrey Fouché.

 

 

Netflix'in, 29 Mart’ta dijital platformdan izleyiciyle buluşacak, merakla beklenen bilim kurgu dizisi “Osmosis”in oyuncu kadrosunda Hugo Becker, Agathe Bonitzer, Yuming Hey, Gaël Kamilindi, Manoel Dupont, Stéphane Pitti, Luna Silva ve Suzanne Rault-Balet gibi isimler yer alıyor.

 

 

Netflix’in Mart ayında, Osmosis birlikte yayına girecek bütün içeriklerine sizler için hazırladığımız listeden ulaşabilirsiniz.