Spike Lee İmzalı 'Da 5 Bloods' Filminin Kadrosuna Yeni İsimler Dahil Oldu

14.03.2019 11:27
Spike Lee İmzalı 'Da 5 Bloods' Filminin Kadrosuna Yeni İsimler Dahil Oldu

Spike Lee'nin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlendiği, Vietnam Savaşı'nı konu alan Da 5 Bloods filminin oyuncu kadrosuna dahil olan yeni isimler açıklandı. 


Oscar Ödül Töreni'ndeki tavırları ve tepkileriyle dikkatleri üzerine çeken, filmi BlackKklansman ile "En İyi Uyarlama Senaryo" Oscar'ına sahip olan yönetmen Spike Lee'nin yeni projesi, geçtiğimiz haftalarda açıklanmıştı. Başrollerini, 3 dalda Oscar sahibi; Black Panther filmi ile adından çokça bahsettiren Chadwick Boseman ile Léon: The Professional filminin Léon'u usta oyuncu Jean Reno'nun paylaştığı Da 5 Bloods filminin kadrosuna yeni isimler eklenmiş bulunuyor.

 

Vietnam Savaş'ındaki beş siyahi gaziyi konu edinen Da 5 Bloods filminin kadrosuna eklenen yeni isimler arasında, BlackKklansman filminden tanıdığımız Isiah Whitlock Jr; Three Billboards Outside Ebbing Missouri ve John Wick gibi yapımlarda rol almış olan Clarke Peters; Stand By Me ve Winter's Tale filmlerinden hatıladığımız Norm Lewis; Vikings dizisi ile akıllara kazınıan Jasper Pääkkönen ve Fransız oyuncu Melanie Thierry bulunuyor. 

 

Merakla beklenen filmin senaryosunu, Danny Billson ve Paul DeMeo'nun orijinal senaryosu üzerinden Matthew Billingsly yeniden yazarken; yapımcılığı ise Beatriz Levin, Lloyd Levin, Jon Kilik ve Spike Lee üstleniyor.