Bill & Ted Face The Music Filmine Eskilerden Bir Transfer

26.03.2019 16:11
Bill & Ted Face The Music Filmine Eskilerden Bir Transfer

İlk filmi 1989 Bill&Ted Excellent Adventure ismiyle ikincisi ise 1991 yılın Bill&Ted Bogus Journey ismiyle çekilen komedi filminin üçüncüsünde, yıllar sonra yeniden William Sadler’ın rol alacağı duyuruldu.


29 yıl aradan sonra izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Bill&Ted serisinin üçüncü filmi Face The Music’de daha önceki filmlerde de Grim Reaper karakterini canlandıran William Sadler’ın yer alacağı duyuruldu. Esaretin Bedeli, Iron Man 3, Kalbini Dinle, Zor Ölüm 2 gibi yapımlardan da tanıdığımız William Sadler, 29 yıl aradan sonra yine aynı karaktere hayat verecek.

 

Başrollerinde Keanu Reeves ve Alex Winter’ı izleyeceğimiz Bill&Ted filminin vizyon tarihi geçtiğimiz günlerde kısa bir video ile açıklanmıştı. Merakla beklenen film 21 Ağustos 2020 tarihinde, Bill & Ted Face the Music ismiyle beyaz perdede izleyicisiyle buluşacak.

 

29 yıl sonra, yeniden izleyiciyle buluşacak olan serinin üçüncü filmini Dick ve Jane İş Başında, Galaksi Savaaşçıları, Red 2, Home Fries gibi filmlerin de yönetmen koltuğunda oturan Dean Parisot üstleniyor. Senaryosunu ise Gabe Grifoni, ve Suzanne Francis yazıyor olsa da, ilk iki filmin senaristleri Chris Matheson ve Ed Solomon’dan destek alındığı da konuşulanlar arasında yer alıyor.

 

Filmin konusu ve ülkemizdeki vizyon tarihi hakkında net bir bilgi ise henüz paylaşılmadı.