Tom ve Jerry’nin Filminde, Peter Dinklage Sürprizi!

29.03.2019 12:27
Tom ve Jerry’nin Filminde, Peter Dinklage Sürprizi!

Birçoğumuzun onun çizgi animasyon maceralarıyla büyüdüğü Tom ve Jerry "live-action" filmiyle geliyor. Filmin kadrosunda adı geçen oyuncu ise Game of Thrones'dan tanıdığımız Peter Dinklage!

 

Bir dönemin çocukluğunun onların hikayesiyle geçtiği ve herkesin ilgiyle takip edip adeta çocukluğuna döndüğü çizgi animasyon Tom ve Jerry, sinema filmi olarak sevenlerinin karşısına çıkıyor. Warner Bros yapımcılığında beyaz perdeye uyarlanacak olan filmin ABD vizyon tarihi ise 16 Nisan 2021 olarak açıklanmıştı. Filmlerin ülkemizde hangi tarihte vizyona gireceği ise belirsiz. 

 

Çekimlerine 2019 yılı içerisinde başlanacak olan filmin live-action  ve CGI (bilgisayar üretimli imgeleme) karışımı olacağı söyleniyor. Filmin yönetmenliğini ise Taxi, Fantastik Dörtlü, Zor Biraderler serisi ve son olarak Shaft gibi filmlerin yönetmeni Tim Story üstenecek. Filmin oyuncu kadrosu için isimler belirlenmezken, son edinilen bilgiye göre, rol için Game of Thrones’un Tyron Lannister’ı Peter Dinklage’e teklif gittiği ve görüşmelerin olumlu geçtiği konuşuluyor.

 

Tom ve Jerry’nin hikayesi, daha önce 1992 yılında Tom ve Jerry: The Movie adıyla beyazperdeye uyarlanmıştı.