La Casa De Papel 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı!

01.04.2019 16:53

Netflix’in sevilen dizisi La Casa De Papel hayranlarına müjde! La Casa De Papel 3. sezonu ile 19 Temmuz 2019’da izleyiciyle buluşacak.


Netflix’in, “Tatil bitti.” sloganıyla yayınlanan 30 saniyelik tanıtım videosunda, kahramanlarımız Tokyo ve Rio’yu, Nairobi ve Helsinki’yi, Mónica Gaztambide ve Denver’ı, Raquel Murillo ve Profesör'ü tek tek görüyoruz. Ancak videonun sonunda, yeni olayların başlangıcı olacağını tahmin ettiğimiz kötü sürprizi de izliyoruz.

 

İlk sezonu 2017, ve ikinci sezonu 2018’de yayınlanan Netflix orijinal dizisi, özgün senaryosu ve akıcı içeriği ile oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olmuştu. Bir suç dehasının, birbirinden farklı özelliklere sahip 8 hırsızı bir araya getirerek oluşturduğu ekibinin, rehinelerle birlikte kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesi'ne kilitlemesini ve gerçekleşen soygunu konu alan dizinin üçüncü sezonu 19 Temmuz tarihinde hayranlarıyla buluşacak.

 

İlk iki sezonun başrol oyuncuları Úrsula Corberó, Álvaro Morte, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Alba Flores, Esther Acebo, Itziar Ituño, Enrique Arce ve Kiti Mánver 3. sezonda da tam kadro olarak geri dönüyor. Dünya çapında büyük bir başarı elde etmiş İspanyol dizisine üçüncü sezonda Bogota ismiyle Hovik Keuchkerian, Alicia olarak Najwa Nimri ve Tamayo rolüyle Fernando Cayo katılıyor. Ayrıca, dizide "The Engineer" takma adıyla çağrılacak yeni bir karakter de olacak.

 

Merakla beklenen dizi La Casa De Papel’in, 3. sezonundan gelen videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz.