Shaun the Sheep 2: Farmageddon'ın Yeni Fragmanı Çıktı!

02.04.2019 11:39

25 milyon dolarlık “küçük” sayılabilecek bütçesinin karşılığı olarak 106 milyon dolar gişe hasılatı elde ederek beklenenin üstünde bir başarıya imza atan animasyon filmi Shaun The Sheep Movie" (Kuzular Firarda)'nın devam halkası olan Shaun the Sheep Movie: Farmageddonın ilk uzun fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.

 

Sıradan bir düzene sahip Mossingham kasabasının üzerinde, gökyüzünde ortaya çıkan ne olduğu belli olmayan garip görünümlü ışıklar, aslında gizemli bir ziyaretçinin geldiğinin habercisidir. Mossy Bottom Çiftliği'nde ise, her şeyden habersiz olan yaramaz koyun Shaun'ın aklından bambaşka şeyler geçmektedir; ancak ne yapacağını şaşırmış bu sevimli uzaylı, Mossy Bottom Çiftliği'nin yakınlarına düştüğü zaman, koyun Shaun da ona odaklanır ve çok geçmeden uzay temalı bir eğlence ve macera için kolları sıvar. Koyun Shaun, tehlikeli bir örgüt onu ve gizemli uzaylıyı yakalamadan önce, bu sevimli ziyaretçiye evinin yolunu bulması için yardım eder. Bu sadece ikisini ilgilendiren bir durum değildir. Onların başarısız olması dünyadaki tüm canlıların kaderini belirleyecektir. Yaramaz koyun Shaun ve kalabalık arkadaş grubu çok geç olmadan Mossy Bottom Çiftliği'ndeki Farmageddon'ı engelleyebilecekler midir? Tüm bu soruların cevabı filmin yeni yayınlanan fragmanında! 

 

Filmin seslendirme kadrosunda Justin Fletcher, John Sparkes, Kate Harbour, Simon Greenall ve Andy Nyman gibi önemli isimler yer alırken; filmin yönetmenliğini ise Will Becher ve Richard Phelan ikilisi üstleniyor. Ayrıca senaryoyu Jon Brown ve Mark Burton ikilisi kaleme alıyor.

 

“Shaun the Sheep Movie: Farmageddon”ın ülkemizde 11 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.