Aşk Ateşi 12 Haziran'da Vizyonda !

08.05.2009 15:03
Aşk Ateşi 12 Haziran'da Vizyonda !

Venedik Film Festivali’nden Marcello Mastroianni Ödülü ve Golden Lion adaylığıyla dönen The Burning Plain ( Aşk Ateşi ), ödüllü başrol oyuncuları ve örgün senaryosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Başta Oscar ödülü olmak üzere birçok ödülle kariyerini taçlandırmış olan Charlize Theron, Aşk Ateşi’nde oyunculuğunun yanı sıra fiziğinizi de sergilemekten kaçınmıyor. Charlize, başrolü kendisi gibi Oscar ödüllü olan usta bir oyuncu Kim Basinger ile paylaşıyor. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve oyunculuğuyla göz dolduran Kim, rol arkadaşı Charlize gibi, filmde cesur sahnelerde oynamaktan çekinmiyor.

 

Bu önemli oyunculara filmde eşlik eden genç yetenek Jennifer Lawrence, oyunculuğuyla Venedik Film Festivali’nden Marcello Mastroianni – Genç Yetenek Ödülü ile döndü.

 

Babil, 21 Gram, Paramparça Aşklar Köpekler filmlerinin bol ödüllü yazarı Guillermo Arriaga, Aşk Ateşi filmiyle yazarlığın yanı sıra yönetmenlikte de ne kadar başarılı olabileceğini kanıtlıyor. Film Venedik Film Festivali’nden Golden Lion – En İyi Film dalında adaylıkla döndü.