Sinemalar.com

Aşk Ateşi 12 Haziran'da Vizyonda !

Aşk Ateşi 12 Haziran'da Vizyonda !
8 Mayıs 2009

Venedik Film Festivali’nden Marcello Mastroianni Ödülü ve Golden Lion adaylığıyla dönen The Burning Plain ( Aşk Ateşi ), ödüllü başrol oyuncuları ve örgün senaryosuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Başta Oscar ödülü olmak üzere birçok ödülle kariyerini taçlandırmış olan Charlize Theron, Aşk Ateşi’nde oyunculuğunun yanı sıra fiziğinizi de sergilemekten kaçınmıyor. Charlize, başrolü kendisi gibi Oscar ödüllü olan usta bir oyuncu Kim Basinger ile paylaşıyor. Yıllara meydan okuyan güzelliği ve oyunculuğuyla göz dolduran Kim, rol arkadaşı Charlize gibi, filmde cesur sahnelerde oynamaktan çekinmiyor.

 

Bu önemli oyunculara filmde eşlik eden genç yetenek Jennifer Lawrence, oyunculuğuyla Venedik Film Festivali’nden Marcello Mastroianni – Genç Yetenek Ödülü ile döndü.

 

Babil, 21 Gram, Paramparça Aşklar Köpekler filmlerinin bol ödüllü yazarı Guillermo Arriaga, Aşk Ateşi filmiyle yazarlığın yanı sıra yönetmenlikte de ne kadar başarılı olabileceğini kanıtlıyor. Film Venedik Film Festivali’nden Golden Lion – En İyi Film dalında adaylıkla döndü.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
goko12 (Artist) | 16 Haziran 2009, 03:07

güzel bir film diyorlar halen izleymedim ama neyse

Cevap Yaz
0
0
Elvis (Profesyonel) | 26 Mayıs 2009, 20:48

Yazarıyla daha önceki senaryolarıyla ve oyuncularıyla ilgi çekici bir film olduğu kesin mutlaka izleyeceğim.

Cevap Yaz
0
0
bellsedward (Dublör) | 10 Mayıs 2009, 17:52

Senaryosu ,oyuncuları herşeyiyle harika bir film , insanı hüzünlendiren ,hayata, kadere isyan ettiren bir tarzı var .Çok duygusal bir film seyredin.

Cevap Yaz
0
0
IndianaJoNeS2 (Profesyonel) | 10 Mayıs 2009, 10:36

sizar aşktan mı yoksa onun getirdiği bir çok nimetin yanındaki kaçınılmaz acıdan mı yanarlar..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz