Laura Steinel’in Yazıp Yönettiği Family’den Yeni Poster

05.04.2019 19:44
Laura Steinel’in Yazıp Yönettiği Family’den Yeni Poster

Laura Steinel yazıp yönettiği ve Taylor Schilling’in başrolünde yer aldığı heyecanla beklenen komedi filmi Family’den yeni bir poster görücüye çıktı.


Geçtiğimiz günlerde ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunulan Family filminin başrolünde Netflix’te yayınlanan Orange is The New Black dizisi ile yıldızı parlayan aktrist Taylor Schilling yer alıyor. Prömiyerini South by Southwest Film Festivali’nde yapan filmin oyuncu kadrosunda Schilling’e 2016 yapımı Hayalet Avcıları ve Aptallar Çetesi yapımlarından Kate McKinnon, 3 dalda Oscar Adayı If Beale Street Could Talk ve Dul Kadınlar yapımlarından Brian Tyree Henry, Fargo ve The House yapımlarından Allison Tolman ve Shameless ve Jurassic World yapımlarından Eric Edelstein gibi ünlü isimler de eşlik ediyor.

 

Amerika’da 19 Nisan’da izleyiciyle beyaz perdede buluşacak olan Family kariyer odaklı ve hayatını bu şekilde yaşamaktan keyif alan Kate Stone karakterine odaklanıyor. Taylor Schilling’in canlandırdığı Kate Stone, toplumdan kendini soyutlamış, bireysel bir hayatı tercih etmiş bir kadındır. Öyle ki; erkek kardeşiyle bile uzun süredir görüşmemektedir. Bir gün, Kate’in erkek kardeşi bir günlüğüne, Bryn Vale’in canlandırdığı yiğeni Maddie’ye bakmasını ister. Kate’in isteksiz olarak kabul ettiği bu teklif, bir günle sınırlı kalmaz, bir haftaya dönüşür. Kate hayatının düzeninin bozulmasından şikayetçiyken, aslında Maddie ile muhteşem bir bağ kurmaya başladıklarını farkeder.

 

Ülkemizdeki vizyon tarihi konusunda henüz bir bilgi bulunmayan Family’den paylaşılan son posteri aşağıda bulabilirsiniz.