Hawkeye'ın Solo Dizisi Geliyor!

12.04.2019 09:28
Hawkeye'ın Solo Dizisi Geliyor!

Jeremy Renner’in canlandırdığı Marvel kahramanı Hawkeye'ın solo dizisi Disney+'a geliyor!  

 

Disney’in yakında ilan edeceği yayın akış planında, Hawkeye da önemli bir yere sahip olabilir. Projenin yeni ayağında, Clint Barton’un (Hawkeye) meşaleyi Kate Bishop’a geçireceği de söyleniyor. Bishop, Marvel çizgi romanlarında Genç Yenilmezler olarak bilinen grubun bir üyesi.

 

Disney ve Marvel’in yorum yapmaktan kaçındığı diziyle ilgili, Renner’in temsilcileri de şimdilik yorum yapmak istemediklerini belirtti.

 

Renner, Thor'un itibarına uygun olmayan bir hücrede Hawkeye olarak göründüğünden beri otomatikman MCU’nun bir parçası olmuştu. Yakaladığı bu çıkıştan sonra, “Yenilmezler”, “Yenilmezler: Ultron Çağı” ve “Kaptan Amerika: İç Savaş” ta rol aldı. Şimdi de sinemaseverlerin dört gözle beklediği “Avengers: Endgame”de ortaya çıkacak. Jeremy Renner,“The Hurt Locker” ve “The Town” filmleriyle layık görüldüğü Oscar adaylığının yanı sıra; “American Hustle”, “Varış”, “Rüzgar Nehri” gibi filmlerdeki çalışmaları ile de tanınıyor. 

 

Serinin altı ila sekiz bölüm arasında olması bekleniyor. Disney+'da yayınlanacak olan seri, MCU'ya ait filmleri yaratan ve yöneten Marvel Studios ve Kevin Feige tarafından yaratılacak ve yönetilecek.