2020'de Vizyona Girmesi Beklenen Ghostbusters’tan İlk Afiş!

12.04.2019 13:00
2020'de Vizyona Girmesi Beklenen Ghostbusters’tan İlk Afiş!

2020 yılında vizyona girmesi planlanan ve 1980’lerin sevilen filmi Ghostbusters'tan uyarlanan filmden ilk afiş geldi!


Aklı Havada, Juno, Genç Yetişkin, İşçi Bayramı, CasualBaş Aday, Tully gibi yapımların yönetmenliği ile tanıdığımız Jason Reitman, Stranger Things’in yıldızı Finn Wolfhard; Kin, Avengers: Sonsuzluk Savaşı, Dul Kadınlar gibi yapımlarda yer alan Carrie Coon; Gifted, Ben,Tonya, Anabelle Comes Home gibi yapımlarda yer alan çocuk oyuncu McKenna Grace ile başarılı bir kadro oluşturacağa benziyor.

 

Filmin yönetmeni Jason Reitman aynı zamanda orijinal Ghostbusters filmlerinin yönetmeni Ivan Reitman'ın oğlu! Sadece yönetmen koltuğunda oturmakla da kalmayan Jason Reitman, filmin senaryosundda da Gil Kenan ile aktif olarak çalışmış. Filmin çalışmaları büyük bir gizlilik içinde yürüse, bekar bir annenin hayatının çevresinde şekilleneceği konuşuluyor. Carrie Coon’un, Finn Wolfhard’ın annesini canlandıracağı senaryoda, anne oğulun bildiğimiz Ghostbusters ekibiyle bağlantısının nasıl kurulacağı ise merak konusu…

 

Sinemaseverlerin merakla beklediği film daha şimdiden tartışmalara da konu olmaya başladı. Bunun sebebi ise, 2016 yılında, Paul Feig yönetmenliğinde çekilen versiyonunun yok sayılarak çekilecek olmasına dair söylentiler… 2016 yapımı Ghostbusters’ın başrol oyuncularından Leslie Jones ve filmin yönetmeni Paul Feig; filmleri ile gurur duyduklarını ve filmin yok sayılmasının büyük bir saygısızlık olacağını düşündüklerini bir açıklama yaparak dile getirmişlerdi.

 

2020’de beyaz perdede seyirciyle buluşacak olan Ghostbusters’ın yeni afişini aşağıda bulabilirsiniz.