Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2'ye Ait 2. Fragman Yayınlandı

12.04.2019 21:57

İlk ana fragmandan sonra, Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2’ye bakışımız büyük ölçüde sınırlı kalmıştı. İşte hikaye hakkında bize daha fazla ipucu verecek ikinci fragman! 

 

Bu sefer de, Terrier cinsi köpek Max (Patton Oswalt) hayatını etkileyecek bazı büyük değişikliklerle başa çıkıyor. Çünkü sahibi (Ellie Kemper) artık evli ve bir çocuk babası ve doğal olarak Max de, çocuğu korumak için endişelenip, geriliyor. Bir çiftliğe yapılan aile gezisinde, Max ve Mutt Duke (Eric Stonestreet), köpeklere karşı toleranssız davranan bir inek, düşmanları tilki ve ürkütücü hindi ile karşılaşır; neyse ki Maxlere çiftlik köpeği Rooster (Harrison Ford) onlara rehberlik ediyor.

 

Bir yandan da, sahibi uzaktayken, Pomeranian Gidget (Jenny Slate), Max'in en sevdiği oyuncağını, kedi arkadaşı Chloe'nin (Bell River) de yardımıyla kedilerle dolu bir daireden kurtarmaya çalışıyor. Ve çılgın ama sevimli tavşan Snowball (Kevin Hart), sahibi onu süper kahraman pijamalarıyla giydirmeye başladıktan sonra, kendini gerçek bir süper kahraman sanmaya başlayarak yaşanılan her olayda kendini öne atıyor.

 

Bir kez daha aynı kamera arkası ekiple çalışılan Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2, ilk olarak 24 Mayıs'ta İngiltere’de seyirci ile buluşacak.