Star Wars Dizisi The Mandalorian’dan Yeni Görseller Yayınlandı

15.04.2019 10:41
Star Wars Dizisi The Mandalorian’dan Yeni Görseller Yayınlandı

Star Wars evreninin ilk canlı aksiyon dizisi olan The Mandalorian’dan yeni görüntüler yayınlandı. En son, 2019 yapımı Aslan Kral'ın yönetmenliğini yapmış olan Jon Favreau’nun yaratıcılığını üstlendiği dizi, 12 Kasım’da Disney+’ta yayınlanacak.

 

Star Wars: The Force Awakens ile başlayan yeni üçlemeyle beyaz perdeye geri dönerek sevenlerini bir hayli sevindiren Star Wars evrenini genişletmeye devam eden Disney, bir yandan Rogue One ve Solo: A Star Wars Story filmlerini çekerken, bir yandan da dizi projeleriyle bu evrenin farklı köşelerine sızmaya devam ediyor. Daha önce Star Wars: The Clone Wars ve Star Wars Rebels gibi animasyon türünde diziler hazırlayan Disney, ilk canlı aksiyon Star Wars dizisi olan The Mandalorian‘ı bu yıl yayınlamaya başlayacak.

 

Dizinin başrollerinde Pedro Pascal (Narcos), Gina Carano (Deadpool), Carl Weathers (Predator), Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Emily Swallow (Supernatural), Omid Abtahi (American Gods), Werner Herzog (Grizzly Man), ve Nick Nolte (Warrior) yer alacak.

 

12 Kasım 2019’da yayına başlayacağı duyurulan ve Disney+‘ta yayınlanacak ilk dizilerden biri olması planlanan The Mandalorian, bu hafta sonu Chicago’da düzenlenen özel Star Wars Celebration’ın en önemli konu başlıklarından biriydi. Merakla beklenen dizisini bu etkinlikte tanıtan Disney+, diziden yeni görüntüler yayınlanlamayı da ihmal etmedi. 

 

Star Wars dizisi The Mandalorian'ın yeni görsellerine aşağıdan ulaşabilirsiniz!