Birds of Prey’den Yeni Fotoğraflar ve Geçici Logo Görseli Geldi

16.04.2019 17:09
Birds of Prey’den Yeni Fotoğraflar ve Geçici Logo Görseli Geldi

7 Şubat 2020’de vizyondaki yerini alması merakla beklenen DC yapımı Birds Of Prey filminin çekimlerinin bitişini müjdeleyen karede görünen logo dikkatleri çekti.


Sevilen Suicide Squad karakteri Harley Quinn’in spin off’u niteliğini taşıyan "Birds of Prey" (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn) kadın kahramanların gücünü ön plana çıkaran bir yapım! Birçok sevilen karakterin bir araya geldiği filmde, kadın kahramanlar Harley Quinn, Huntress ve Black Canary, Cassandra Cain’i korumak için bir araya geliyor.

 

Filmde Harley Quinn’e yine Margot Robbie hayat verirken; Huntress’i Mary Elizabeth Winstead; Black Canary’i Jurnee Smollett-Bell canlandırıyor. Filmde oyuncusunu en son bulan Cassandra Cain karakterine ise Ella Jay Basco can verecek. "Birds of Prey" filminde, bu kadın kahramanların karşısında ise filmin kötü adamı Black Mask olarak ünlü aktör Ewan McGregor’u izleyeceğiz.

 

Heyecanla beklenen filmin çekimlerinin bitmesinin ardından, artık bütün iş kamera arkasına kaldı. Belki de işin en zor kısmı başlasa da, filmden yayınlanan karede görülen logo dikkatleri üzerine topladı. Collider’in haberine göre sadece geçici bir logo olsa da, bu logo renkleri ve fontlarıyla filmin maceracı ruhunu oldukça iyi yansıtıyor. Ayrıca "Birds of Prey"den film karakterlerinin yer aldığı yepyeni fotoğraflar da paylaşıldı. Yönetmenliğini Caty Yan, senaristliğini Christina Hodson ve yapımcılığını ise Margot Robbie ile birlikte Bryan Unkeless’in üstlendiği "Birds of Prey"den yayınlanan fotoğrafları ve geçici logoyu aşağıda sizler için bir galeri yaparak beğenilerinize sunuyoruz.

 

"Birds of Prey", 7 Şubat 2020’de beyaz perdede sevenleriyle buluşmak için hazırlanıyor.