Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw Setinden Yeni Bir Fotoğraf Geldi

17.04.2019 11:25
Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw Setinden Yeni Bir Fotoğraf Geldi

Merakla Beklenen Hızlı ve Öfkeli spin off’u Hobbs and Shaw setinden yeni bir kare hayranlarının beğenisine sunuldu.


Bütün dünyayı kasıp kavuran Hızlı ve Öfkeli serisinin devamı niteliğinde olacak "Hobbs and Shaw"dan Dwayne Johnson’lı yeni bir görsel geldi. Fotoğrafta Dwayne Johnson’ı yine lakabına yakışır şekilde "kaya gibi" görüyoruz. Oldukça sert bir dövüşte olan Dwayne Johnson, "Hobbs and Shaw"da, Hızlı ve Öfkeli serisinde olduğu gibi kanun adamı Luke Hobbs’u canlandırıyor. Johnson, filmin başrolünü Deckard Shaw rolündeki ünlü aktör Jason Statham ile paylaşıyor.

 

"Hobbs and Shaw"da başroldeki ikiliye; Hattie Shaw rolünde Vanessa Kirby , Brixton karakterine de son zamanların çok konuşulan isimlerinden Idris Elba eşlik edecek. Ayrıca filmde Eiza Gonzalez, Eddie Marsan, Cliff Curtis, Dacis Mumeni ve Teresa Mahoney gibi isimleri de beyaz perdede izleyeceğiz.

 

Merakla beklenen filmin yönetmenliğini ise, John Wick 3: Parabellum'un ve serinin ilk iki filminin de yönetmenliğini üstlenen David Leitch üstleniyor. "Hoobs and Shaw"un senaryosu ise Hızlı ve Öfkeli serilerinin senaryolarında imzaları bulunan Gary Scott Thompson ve Chris Morgan’ın kaleminden çıkıyor.

 

Merakla beklenen "Hobbs and Shaw"un konusu ise, asla anlaşamayan Hobbs ve Shaw’ın birlikte çalışmaya mecbur kalmasını anlatıyor. Kötü adamımız Shaw, kanun adamı Hobbs’a suikast girişiminde bulunduğu için hapistedir. Birbirine zıt bu iki adamın birlikte çalışması her ne kadar zor olsa da, insanlığı sonsuza kadar değiştirebilecek bir tehditle ortaya çıkan Brixton'a karşı birlik olmak zorunda kalırlar. İkiliye mücadelelerinde Shaw'un kız kardeşi Hattie eşlik edecektir. Birbirlerine güvenmeyen bu ekibin, birlikte çalışmaya mecbur kalmasını izleyeceğimiz aksiyon filmi 2 Ağustos 2019 tarihinde vizyondaki yerini almış olacak.

 

Filmden yayınlanan son görseli aşağıda bulabilirsiniz.