Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

Fast Five

Bütün Fragmanlar ►
Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.2 / 10
3890 oy

29 Nisan 2011

2011 - ABD

AksiyonGerilimSuç

130 Dak.

Ayça Bingöl Sefa Zengin Elif Acehan Uğur Taşdemir Fatih Özacun

Chris Morgan Gary Scott Thompson

4704 kullanıcının favori filmi

5598 kullanıcı, Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu filmini izledi.

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu Film Konusu

Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.
 
Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.
İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.

Devamı
Gizle

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Hepsini Göster
Filmi Ekleyen heroes82
Görüşleriniz